Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Festival Soundfeer přiveze Adama Freelanda a Evil Nine

One Music. One Stage. One Soundfeer.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Soundfeer
pátek 20. června 2014 21:00
(konec +- sobota 21. června 2014 04:00)
Kemp Věšín
Rožmitál pod Třemšínem (CZ)
Elektronický festival Soundfeer je za dveřmi, v brdském kempu Věšín u Rožmitálu pod Třemšínem, se uskuteční od 20. - 22. června. Headlinery sedmého ročníku budou v Česku dobře známí Adam Freeland a Evil Nine z Velké Británie. Dříve jasní breakbeaťáci, dnes je jejich hudební záběr mnohem širší. Čímž vystihují motto letošního festivalu, jedna multižánrová stage pod jednou střechou. O tom svědčí i další vystupující v line upu: britský technař D.A.V.E. the drummer, tech-houseový německý DJ Niko Schwind a houseové duo Shades of Gray live. Celkem na Soundfeeru během víkendu vystoupí 22 DJs a projektů.

Slovy festivalového plavčíka: "Jedu mrdy v kempu Brdy.” Z plakátu Soundfeeru je jasné, že vizuálním tématem je plovárna. V areálu kempu nechybí bazén, pravda skromný, ale je tam, nebude chybět tématický bar a další plovárenské propriety. Z hudebního hlediska se ovšem vše podstatné bude odehrávat pod velkým šapitó s posíleným zvukem.

Adam Freeland, majitel vlivného labelu Marine Parade a autor kultovního tracku We Want Your Soul, objížděl před deseti lety festivaly s kapelou Freeland, což vyústilo ve výborné album Now & Them. Úspěchy slavil i se sólovým singlem Under Control z desky Cope a poslední dobou zaujal remixem pro Lanu Del Rey ke skladbě Summertime Sadness. Rozruch ale teď víří hlavně jeho nová kapela The Acid. Djingu se ovšem nikdy nevzdal, což přijede ukázat i na Soundfeer.

Evil Nine aka Tom Beaufoy a Pat Pardy patřili do stáje Freelandova labelu Marine Parade. Upozornili na sebe hned debutovým albem You Can Be Special Too v roce 2004, se kterým před mnoha lety přijeli na festival Cosmic Trip do Teplic a málem ho zbořili. Druhé album They Live! vydali v roce 2008 a od té doby si založili vlastní label For Lovers, na kterém jim vyšel i letošní hit New Girl.

Vstupenky na celý víkend jsou v předprodeji za 400 korun (přes smsticket bez dalších manipulačních poplatků www.soundfeer.cz/tickets), na místě pak stojí 450 korun, od soboty 350 korun. Veškeré info o vystupujících, ubytování, parkování a pobytu na festivalu najdete na webu www.soundfeer.cz

Dodal: Pavel Eichler
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 3. 6. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. Festival Soundfeer přiveze Adama Freelanda a Evil Nine. Vychytané.cz. [Online] 3. 6. 2014. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7883. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Festival-Soundfeer-priveze-Adama-Freelanda-a-Evil-Nine
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.077s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 18:21