Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Playboy pařbaaa!

Sobota? Erotika? Zábava? Hip-Hop dance? Chilling out? Zahraniční hvězda? Brutální akce? Kde? To vše byla PlayboyNight BunkrClub Vsetín :)
Přidat na Facebook
Kdo nebyl, nepochopí, ale alespoň se může v sekci fotoreporty podívat, jak nejdřív potěšila naše oko kolekce Pepejeans Poté jsme slintali nad polonahými až téměř nahými osobami ve spodním (maximálně nádherném) prádle Playboy, naše nožičky a hlavy rozhoupala taneční skupina Smolík dance studio. Krásná slovenská Tina potěšila a pohladila dušičku, jež se mi po jejím vystoupeni téměř houpala v peří a nakonec jsme mohli až do rána dovádět u baru, na baru, na parketu, nad parketem, u parketu, na schodech,v boxech...prostě všude:).

Nálada byla super tzv. kva kva kvalitní. Lidí bylo požehnaně, ale barmani, bodyguardi a securities, to zvládli bravurně a s přehledem. Vše bylo perfektně zařízeno a dobře zorganizovaná posádka BunkrClubu si zaslouží potlesk a uznaní ;). Takových akci už jen a jen víc, hodně štěstí!
DaDiKa
(Petra Daňková)
úterý 16. 10. 2007 08:00
Daňková, Petra. 2007. Playboy pařbaaa!. Vychytané.cz. [Online] 16. 10. 2007. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=787. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Playboy-parbaaa!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.07s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 16:41