Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Program Balaton Soundu se zaplňuje.

Festival Balaton Sound doplnil program o další jména a line-up začíná dostávat finální podobu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
MasterCard® Balaton Sound
čtvrtek 10. července 2014 15:00
(konec +- pátek 11. července 2014 03:00)
Jezero Balaton
Zamárdi (Maďarsko)
Loňský ročník navštívilo více 100 000 návštěvníků a i letos se blíží chvíle, tak jak v předchozích letech, kdy budou vyprodány všechny permanentky. Proto neváhejte, podívejte se na nový program a naplánujte na cestu na festival.

Nově oznámené jména jsou:

DJ a producent Sebastian Ingrosso je jednou z nejvýraznějších postav současné elektronické hudební scény ve Skandinávii. Jeho dynamická a energická house music zní na těch největších mezinárodních večírcích a akcích elektonické hudby, kde dostává do varu tisíce svých fanoušků.Nick Curly je německý DJ, producent a představitel unikátního tech-house stylu. Je to velmistr důmyslného moderního ’mannheim soundu’, obohaceného skvělými vokály.Joshua Steele, známý jako Flux Pavilion, je zástupce mladé dupstepové generace, jehož tvorbu vyhledávají nejen britští fanoušci tohoto žánru, ale také spousta těch, kteří jinak tomuto stylu příliš neholdují. Jeho muzika je založena na velmi výrazných masivních basech a nemilosrdných rytmech.Gavin Lynch alias Matador je velmi talentovaný irský DJ a producent, který rozjel svoji kariéru v evropském centru techna – v Berlíně. Vytváří oslnivý, kvalitní techno materiál. Před třemi roky ho navíc label Richie Hawtin M_nus uvedl na mezinárodní minimal scénu.Je-li elektornická hudba jazykem bez hranic, pak má Carlo Lio komunikační schopnosti hodné génia. Je nejznámější postavou torontské klubové scény a lídrem Rawthentic Music. Hraje ostře rytmický vibrující tech house, stejně jako hypnotické a vysoce návykové minimal techno. Jeho vystoupení na Balaton Sound si nesmíte nechat ujít!Thomas Wesley Pentz, alias Diplo, je známý americký muzikant, DJ, producent a vlastník průlomového portfolia i kreativity. Je jako posedlý hudební antropolog, který shromažďuje zvuky rozličných subkultur, které spojuje se současnými tématy. Jeho show na Balaton Sound si určitě užijete!Butch je německý DJ a producent, který, ačkoli si buduje svou kariéru už neuvěřitelných dvacet let, svými unikátními soundy stále drží krok se současnými trendy. Dostává jedno pozvání za druhým do světových center elektronické hudby a jeho nahrávky vydavají nejprestižnější labely, jako např. Cocoon, Desolat, Rekids či Sei Es Drum.Andrea Oliva je velmi nadějný švýcarský DJ a producent, který odstartoval svoji kariéru v rámci Cadenza Music s podporou světově proslulého DJ Luciana. Jeho rozmanitá živelná hudba ovlivněná latinskými proudy dokonale mísí prvky techna, minimal a deep house, a tak jeho muzika dobývá jeden večírek za druhým.Zůstaňte naladěni i v následujících týdnech, chystáme pro vás spoustu dalších informací o MasterCardBalaton Sound 2014!

Zdroj: Balaton Sound
Missquire
(Michaela Chovancová)
sobota 17. 5. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. Program Balaton Soundu se zaplňuje.. Vychytané.cz. [Online] 17. 5. 2014. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7854. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Program-Balaton-Soundu-se-zaplnuje.
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.047s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 03:40