Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Balaton Sound opět ve finále

MasterCard Balaton Sound a další festivaly Szigetu zařazeny mezi nejlepšími v Evropě
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
MasterCard® Balaton Sound
čtvrtek 10. července 2014 15:00
(konec +- pátek 11. července 2014 03:00)
Jezero Balaton
Zamárdi (Maďarsko)
Pořadatelé cen European Festival Awards právě vyhlásili užší výběr nejlepších festivalů v několika kategoriích. Pořadatelé vybírali z více než 360 festivalů z 34 různých zemí a mezi závěrečnou desítku v každé kategorii se dostali hned čtyři festivaly Sziget Cultural Managementu: Sziget Festival, MasterCard Balaton Sound, Volt Festival a B.my.Lake.

Nejprestižnější festivalové ceny současnosti v Evropě se jmenují European Festival Awards (dále jen EFA). Výsledky jsou kombinací poroty složené z odborné poroty (hudební publicisté, booking agenti a pořadatelé festivalů a hlasující veřejností o síle 620,000 hlasů. Do finále se dostali i Sziget Festival, MasterCard Balaton Sound, VOLT Festival a B.my.Lake.

V loni zvítězil v kategorii ‘Best-Medium Sized Festival’ a nyní je opět nominován mezi nejlepší, řeč je o MasterCard Balaton Sound. Zatímco VOLT Festival je mezi desítkou nejlepších poprvé. Pořadatelé Sziget Cultural Management těší, že i jejich nenovější počin, festival B.my.Lake the získal nominaci a to sekci ‘Best New Festival’.Sziget Festival je v Top10 nejen v hlavní kategorii ‘Best Major Festival’, kterou již vyhrál s předloňským ročníkem, ale také v kategorii, kde hlasují pouze kapely a umělci, nazvané ‘Artists Favorite European Festival’. A navíc je také nominován v kategorii ‘Best European Festival Line-Up’. V letošním roce Sziget festival hostil hned pět jmen, které se objevují v TOP výběru cen EFA. Blur, Nick Cave & The Bad Seeds a Editors jsou v kategorii ‘Headliner of the Year’, dále pak Woodkid a Skip&Die v sekci ‘Newcomer artists of the Year’.

Držte nám palce!

Zdroj: Balaton Sound
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 15. 5. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. Balaton Sound opět ve finále. Vychytané.cz. [Online] 15. 5. 2014. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7852. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Balaton-Sound-opet-ve-finale
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.062s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 06:09