Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Red Bull BC One Cypher, taneční battle bez gravitačních zákonů

Největší taneční bitva roku se blíží. Už tento pátek se utká stovka česko-slovenských bboys a bgrils o účast v sobotním finále Red Bull BC One Cypher.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Red Bull BC One Cypher
pátek 23. května 2014 21:00
(konec +- sobota 24. května 2014 04:00)
RockOpera
Praha (CZ)
V ultimátním souboji se budou snažit přiblížit se světovému finále této nejprestižnější bboyingové soutěže na světě. Vítěze vybere hvězdná sestava, o muziku se postará skvělý DJ Smirnoff a česká hiphopová kapela Champion Sound.

Nekompromisní prostor Rock Opery v pražských Holešovicích v pátek a v sobotu obsadí vynikající tanečníci – bboys a bgirls, pro které jakoby neplatila gravitace. Poprvé v české historii budou mít možnost vybojovat si účast na východo-evropském finále 13. září v chorvatském Záhřebu, odkud už je to jen kousek do světového finále, které se letos uskuteční na konci listopadu v Paříži.

Ale zpět do Prahy. Ve finále bývalé federace je jen 16 míst, z toho osm zabrali nasazení tanečníci a o druhou osmičku se popere stovka kvalifikantů. Lístky na páteční kvalifikaci i sobotní finále jsou stále v prodeji v Ticketportal.cz (http://www.ticketportal.cz/event.aspx?ID=132509). Lokální bboys a bgirls bude hodnotit porota ve složení Lil G (Venezuela), Kleju (Polsko) a Robin (Rusko).Jak bude sobotní finále Red Bull BC One Cypher probíhat? Bboys a bgirls se proti sobě postaví v klasickém pavouku, v prvním kole a semifinále bodou mít dva taneční vstupy, ve finále tři. Vítěz může být jen jeden. Hnát je bude zaplněná aréna fanatických fanoušků.

Na koho se stopro můžete těšit, kdo z česko-slovenských bboys je nasazený? Alfonzo (Petr Hechter), jedna z nejvýznamnějších postav domácí scény, člen Survivals. Ze Slovenska přijede tamní legenda Miniboj Killa (Marcel Vaľko), držitel titulu mistra světa v organizaci IDO a tří titulů Top Slovak Bboy Award. Čech Sigiboy (Jakub Sigmund) se bboyingu věnuje už 12 let a sbíral taneční zkušenosti i ve Finsku. Don Tias (Matúš Chovan) je členem nejstarší slovenské skupiny a má za sebou množství prvenství na domácí i zahraniční scéně.

Honza (Jan Mika) reprezentuje Penfill Crew, je vítězem mnoha tuzemských battlů a nelze nezmínit jeho loňskou výhru na vychodo-evropské kvalifikaci UK B-Boy Championships. Twister (Oliver Pirhala) je dvojnásobným vítězem (2012 a 2014) nejprestižnějšího eventu 1vs1 na Slovensku NEW YEAR BATTLE. Mic Czech (Michal Belán) svou přezdívku získal v New Yorku, je všestranným bboyem a se svou crew či sám vyhrál většinu klíčových battlů v ČR. El Prcinho (Ondrej Hadidom) je vítězem NEW YEAR BATTLE 2013, nejprestižnějšího 1vs1 eventu na Slovensku.Tahle sestava nikoho nemůže nechat na pochybách, že Rock Opera v holešovické tržnici, kde se Red Bull BC One Cypher v pátek a v sobotu koná, zažije výjimečnou show plný úchvatných tanečních kreací. Nenechte si ujít, poznejte zblízka tanečníky, nad jejichž schopnostmi zůstává rozum stát.

Další info: www.redbull.cz/cypher

Předprodej vstupenek Ticketportal (http://www.ticketportal.cz/event.aspx?ID=132509)

Dodal: Pavel Eichler
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 22. 5. 2014 09:00
Chovancová, Michaela. 2014. Red Bull BC One Cypher, taneční battle bez gravitačních zákonů. Vychytané.cz. [Online] 22. 5. 2014. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7827. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Red-Bull-BC-One-Cypher,-tanecni-battle-bez-gravitacnich-zakonu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.077s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.38.248
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 07:50