Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Dj Shadow míří do Prahy!

DJ Shadow překvapí exkluzivním vystoupením v MeetFactory podporovatele sbírky HitHit UIOP
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
United Islands
sobota 21. června 2014 21:00
(konec +- neděle 22. června 2014 04:00)
Praha
Praha (CZ)
Kalifornská legenda instrumentálního hip-hopu, vynikající turntablista, producent a mistr samplu DJ Shadow přijede 21.6. do klubu Meet Factory na pražském Smíchově. Jeho vystoupení bude znamenat jeden z vrcholů letošního ročníku United Islands of Prague. Zahraje taneční set, ve kterém zazní i jeho kultovní skladby. Příjemně překvapeni budou přispěvatelé z hithit.cz/unitedislands, kteří si zakoupili balíčky obsahující oficiální afterparty.
Koncert v České republice bude završením jeho exkluzivní turné „All Basses Covered“, které čítá jen zastávky v Aténách, Londýně, Paříži, Lisabonu a Praze.

„Nemám rád ty připravené show, kde se to odpočítá a pak jede jedna věc za druhou. Chci mít vždycky svůj čas, kdy můžu například scratchovat, protože já vycházím z hip hopu a tím se od mnohých liším,“ řekl DJ Shadow a nastínil tak, že každá jeho show je unikátní.

DJ Shadow se pohybuje stylově především ve vodách hip-hopu, funku, rocku, ambientu, jazzu či soulu. Mezi jeho nejznámější skladby patří Six Days či Midnight In A Perfect World. Má za sebou 5 řadových desek, přičemž ta poslední (The Less You Know Better) vyšla před třemi lety.Do povědomí širší veřejnosti se zapsal již v devadesátých letech s albem Endtroducing, na kterém takřka jen za pomoci samplů sestavil zlomové album. V Británii za něj získal zlatou desku a prestižní media jako NME či Pitchwork ho zařadila mezi nejzásadnější alba poslední dekády.

V roce 1998 DJ Shadow, vlastním jménem Joshua Davis, dosáhl svého vrcholu jako hudební producent, když spolu s Jamesem Lavellem vydal pod hlavičkou UNKLE album Psyence Fiction - jednu z nejzásadnějších desek dekády.

V roli předskokanů se představí aktuální vítěz World DMC Battle Championship z Británie Ritchie Ruftone a izraelský tříčlenný projekt Garden City Movement, který letos vystoupí mimo jiné i na Glastonbury.

„Jsem opravdu nadšená, že se na United Islands podařilo přivézt legendu elektronické scény - DJ Shadow. Vstupy budou do 29.5. k dostání pouze jako odměny na www.hithit.cz/unitedislands , kde jsou pro nové přispěvatele připraveny dvě aktuální kategorie. A ti, kteří k dnešku již na HitHit sbírku UI podpořili, si budou na exkluzivní afterparty pořadatelů festivalu moc vstupenku koupit s 20% slevou v časově omezeném předprodeji od 29.5. do 31.5. Jak přesně, to všem dáme vědět mailem na adresy, kterými se registrují na www.hithit.cz,“ prozrazuje programová ředitelka United Islands Barbora Šubrtová.Vstup si můžete zajistit skrze www.hithit.cz/unitedislands ve zvýhodněném „afterparty“ balíčku s cenou pro jednoho za 600 Kč a pro dva za 1100 Kč - obé navíc se vstupem do Kinského zahrady na hlavní hvězdy United Islands jako je Ella Eyre, Bajofondo, Childhood, Ohm Square a mnoho dalších. V předprodejní síti Ticketpro se lístky budou prodávat od 1.6. pouze na jeho show (bez bonusových vstupů na United Islands) za 630 Kč plus poplatky.

Sbírka na festival United Islands of Prague v Kinského zahradě na www.hithit.cz/unitedislands přesáhla vybranou polovinu! Končí 29.5., tak si včas zajistěte vstup na dvě scény a hlavní hvězdy jako Ella Eyre, Bajofondo, Childhood a mnoho dalších. V rámci UIoP se dále zdarma bude hrát na Petříně, Kampě, Střeleckém ostrově, Žofíně a Újezdě. Vystoupí přes 150 interpretů. Tak nezapomeňte 19.6. Klubová noc v devíti pražských klubech a 20.-21.6. hlavní program United Islands of Prague! Oficiální afterparty, na které bude hrát DJ Shadow proběhne 21.6. v MeetFactory, vstupy skrze hithit.cz/unitedislands.

Dodala: Barbora Šubrtová
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 16. 5. 2014 16:00
Chovancová, Michaela. 2014. Dj Shadow míří do Prahy!. Vychytané.cz. [Online] 16. 5. 2014. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7823. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Dj-Shadow-miri-do-Prahy!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.076s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 01:26