Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Křest Tribute Abraxas proběhne již 21. 5. v Hany Bany

Vystoupí Abraxas, Laura a její tygři, Sto zvířat, Lou Fanánek Hagen a Viktor Dyk
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Abraxas: Křest nového CD
středa 21. května 2014 21:00
(konec +- čtvrtek 22. května 2014 04:00)
Hany Bany
Praha (CZ)
Za necelý týden, ve středu 21. května bude v pražském klubu Hany Bany nebývalá koncetrace zásadních osobností domácí hudební scény. Právě na tento den totiž připadl slavnostní křest unikátního dvojalba Tribute Abraxas, na němž tuzemští muzikanti napříč generacemi a žánry složili hold kultovní kapele Abraxas.

Samotného křtu se nejen jako kmotři, ale i jako učinkující zúčastní společně s Abraxas Laura a její tygři, Sto zvířat, Lou Fanánek Hagen a Viktor Dyk, kteří na Tribute Abraxas přispěli coververzemi písní Sekám latinu, ZOO, Filipojakubská noc, Měsíc, Užij si svůj den a Manéž.

Je nasnadě, že právě tyto skladby zazní i ve středu 21. května v Hany Bany, ale to nebude zdaleka vše. "Bude to jeden velký trojkoncert. Ať všichni dorazí, bude toho hodně a bude to nabouchaný, ale víc teď neprozradíme" láká do Hany Bany Slávek Janda z Abraxas, kteří při té příležitosti natočili i krátkou videopozvánku.Janda zároveň upozorňuje, že to není určitě jediný speciální "tribute" koncert, který kapela Tribute Abraxas plánuje: "Jen jeden koncert udělat nejde, nechceme nikoho ošidit. Další tribute koncert chystáme na Flédě v Brně, kdehrajeme 21. října. Ale nic nechceme opakovat. Co tribute koncert, to jiní hosté. Bude jich víc. V kapele je skvělá nálada a velmi nás to nakoplo, abychom se zase narovnali. Je to znát i na tvorbě novýho alba, který je v plánu na začátek příštího roku."

Každý z koncertů tedy bude evidentně jedinečnou událostí, kterou není radno si nechat ujít. Už třeba jen proto, že samotné dvojalbum Tribute Abraxas sklízí pozitivní reakce jak od fanoušků, tak od hudebních kritiků, což potvrzuje i Janda: "Všechny reakce jsou skvělý. Petr Soukup – náš manažer, který to dal celý dohromady, to zvládnul úplně přesně tak, jak si naplánoval."

Naživo to pak teprve bude pořádná jízda. Místo dalších slov je ale určitě lepší přesvědčit se o tom osobně na prvním z tribute koncertů příští středu 21. 5. v klubu Hany Bany u pražského Kongresového centra. Vstupenky za 290,- Kč koupíte v předprodeji sítě Ticketpro. Začíná se ve 21:00 a rozhodně doporučujeme přijít včas!

www.abraxas.cz
www.supraphon.cz
www.supraphonline.cz

Dodal: Lukáš Kadeřábek
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 15. 5. 2014 11:00
Chovancová, Michaela. 2014. Křest Tribute Abraxas proběhne již 21. 5. v Hany Bany. Vychytané.cz. [Online] 15. 5. 2014. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7807. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Krest-Tribute-Abraxas-probehne-jiz-21.-5.-v-Hany-Bany
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.106s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 19:46