Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kniha: Erotický román Barvy lásky: Ztracená má pokračování

Hříšný profesor, mladičká Sofie a jejich římské dobrodružství plné rozkoše a pochybností – to je pokračování erotického románu Barvy lásky – Ztracená.
Přidat na Facebook
Nemůžete se dočkat? Nakladatelství MOBA vám rozumí a právě vydává již třetí pokračování oblíbeného erotického románu Barvy lásky – Ztracená. Čeká na vás příliv vášně, rozpaků, pochybností a rozkoše mladičké Sofie a atraktivního profesora Mattea. Potkají se ve věčném městě Římě, které je pro Britku Sophii velmi výjimečné. Těšila se na spoustu věcí, ale nikdy by bývala nevěřila, co na ni zde čeká. Setkání s hříšným profesorem umění jí změní život a odhalí nové dimenze rozkoše. Sophie se brzy beznadějně ztrácí ve svých pocitech – a ignoruje veškerá varování. I přes spalující vášeň, která se mezi nimi rozhořela, jí Matteo stále odolává. A Sophie si uvědomí, že jeho srdce nezíská zadarmo...

Obrovsky úspěšná série románů pro ženy po celém světě s názvem Barvy lásky/Colours of Love odstartovala u nás prvním dílem (podtitul Nespoutaná) vloni v létě. Vzbudila velký ohlas a tak další díly na sebe nenechaly dlouho čekat. Následovala kniha Barvy lásky 2 (Colours of Love) – s podtitulem Obnažená (říjen 2013). Všechny zmiňované knihy do češtiny přeložil Tomáš Butala. Vychází i jako e-kniha.

Neměla by chybět ani vám!

Probuďte náruživou vášeň s erotickým románem Barvy lásky – Ztracená a podívejte se na malou ochutnávku:Kdo by se chtěl podívat „klíčovou dírkou“ na ukázku z knihy, než si ji pořídí, může zde: http://www.femina.cz/magazin/zabava/exkluzivne-pro-vas-barvy-lasky-ztracena.html.

Dodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 14. 5. 2014 10:00
Chovancová, Michaela. 2014. Kniha: Erotický román Barvy lásky: Ztracená má pokračování. Vychytané.cz. [Online] 14. 5. 2014. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7800. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kniha:-Eroticky-roman-Barvy-lasky:-Ztracena-ma-pokracovani
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.075s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 03:06