Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Fanoušci United Islands už poslali organizátorům rekordní sumu

Festival United Islands pokořil rekord v českém crowdfundingu, který dosud držela skupina Mňága a Žďorp. Fanoušci „Ostrovů,“ hudební přehlídky, která na webu Hithit.cz vybírá peníze na zajištění pódia v Kinského zahradě, organizátorům festivalu poslali už téměř 600 tisíc korun.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
United Islands
čtvrtek 19. června 2014 21:00
(konec +- pátek 20. června 2014 04:00)
Praha
Praha (CZ)
Více než tisíc sto hudebních fanoušků dosud přispělo na organizaci multižánrového festivalu United Islands v Kinského zahradě, podle organizátorů nejhezčí zahrady v Praze. K úterku 13. květnu je sbírkovém kontě přes bez mále 600 tisíc korun, což je zatím třetina z cílové částky 1,6 milionu korun.

Jeden z pořadatelů festivalu United Islands David Gaydečka k tomu říká: „Věříme ve smysl United Islands of Prague, věříme příznivcům myšlenky hudebního festivalu v ulicích a parcích Prahy. Je to skvělá zpráva, že jsme překonali dosavadní rekord v crowdfundingu v ČR, ale bohužel to zatím nic neznamená, neboť podle pravidel musíme nasbírat částku celou, aby ji bylo možné pro festival použít. Kažopádně moc děkujeme všem, kteří se do sbírky zapojují a doufáme, že jim minimálně skvělou odměnou bude osobní účast na akci... pokud to dopadne!“

Do konce sbírky na www.hithit.cz/unitedislands zbývá ještě patnáct dní. To je podle provozovatelů crowdfundingového portálu Hithit.cz ještě dost času na úspěšné dokončení projektu. „Ze zkušenosti víme, že poslední dva týdny bývají nejhektičtější, k podpoře projektů se přidávají lidé, kteří dosud váhali,“ říká spolumajitel webu Pavel Eichler.

Pokud projekt United Islands dopadne dobře a organizátoři od fanoušků vyberou požadovanou částku, v Kinského zahradě vystoupí největší hvězdy festivalu Ella Eyre (UK) a Bajofondo (Arg) a mnoho dalších kapel z tuzemska i ze světa.

Veřejnou podporu sbírce vyjádřila celá řada umělců, například hudebník Roman Holý a zpěvák Matěj Ruppert ze skupiny Monkey Business, houslista a moderátor Vojtěch Lavička, režisér Jakub Kohák nebo Jan a Matěj Homolovi z kapely Wohnout.

Dodala: Ester Eichlerová
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 14. 5. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. Fanoušci United Islands už poslali organizátorům rekordní sumu. Vychytané.cz. [Online] 14. 5. 2014. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7798. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Fanousci-United-Islands-uz-poslali-organizatorum-rekordni-sumu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.063s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 07:04