Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Peter Lipa v SONO CENTRUM

Slovenská legenda Peter Lipa, jeden z nejúspěšnějších slovenských zpěváků, skladatelů a hudebníků, opět přijíždí do Brna, aby se představil v novém brněnském klubu Sono Centrum.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Peter Lipa Band
středa 14. května 2014 20:00
(konec +- čtvrtek 15. května 2014 00:00)
Sono Music Club
Brno (CZ)
Sál, který nabízí vysoký komfort jak návštěvníkům, tak účinkujícím, představí Petera Lipu s řadou nových skladeb s texty Milana Lasici. Zazní i všechny hity Petera Lipy a vzhledem ke skvělým hudebníkům Peter Lipa Bandu, bude radost vychutnat si tento koncert ve špičkově vybaveném klubu Sono Centrum.

Peter Lipa je nejvýznamnější osobnost slovenské jazzové scény. Má za sebou nespočet koncertů po celém světě a desítky velmi úspěšných nahrávek. Zatím poslední album Petera Lipy, na texty Milana Lasici, nese název Návštěva po rokoch (2013)a jedná se o pokračování veleúspěšné platinové nahrávky Lipa spieva Lasicu, po které následovala skvělá nahrávka Lipa 68, která také je již platinová. Pro zatím poslední album Milan Lasica napsal 14 textů o lásce, vztazích, erotice a životě. Koncerty Petera Lipy se nesou v přátelském duchu, kdy Peter Lipa je znám skvělou komunikací s publikem, skvělým doprovodným bandem a tak jeho koncerty mají skvělou atmosféru. Nenechte si ji ujít v novém koncertním prostoru Sono centrum

SONO CENTRUM naleznete v Brně na ulici Veveří uvnitř zcela nové nápadné moderní stavby. Tato budova zahrnuje hotel, restauraci a hlavně hudební klub pro více než tisíc návštěvníků. Vynikající ozvučení hudebního klubu zajistilo věhlasné nahrávací studio Sono (www.sonorecords.cz).
www.sonocentrum.cz
www.peterlipa.com

Dodal: Přemysl Štěpánek
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 13. 5. 2014 14:00
Chovancová, Michaela. 2014. Peter Lipa v SONO CENTRUM. Vychytané.cz. [Online] 13. 5. 2014. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7796. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Peter-Lipa-v-SONO-CENTRUM
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.085s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.85.190
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 15:25