Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Světová jména reggae na Beats for Love 2014

Producenti legendárních britských a španělských soundsystemu přivítají v létě do Ostravy.
Přidat na Facebook
Máte rádi jamajský přístup k hudbě, který vznikl v 60. letech? Ano? Navštivte tedy Beats for Love. V rámci scény se stylem reggae dorazí hned dvě uskupení z britských ostrovů. Prvním z představitelů je Vandal Kaotic live. Spoluzakladatel Soundsystemu Kaotic. Dj a producent převážně hardtek raggae a drum and bassu. Spolu s ním přiletí i uskupení Dirty Dubster live. Dublinské duo, jež preferují zvuk kombinující funky, breakbeatu, drum and bassu, hip hopu ale i trochu housu. I ze Španělska dorazí hned další dva interpreti, Parly B live a Yowii.

I ostatní scény festivalu představují své další interprety. Na společné scéně stylu house a trance se objeví mladá rostoucí krev Thomas Coastline, John Culter a nebo také Vikinz a půvabná Elite. Ne méně zajímavá jména zahrají na Playa Lion stage. Stálice na hudebním poli Chris Sadler, Bon Finix a Michael C jsou taktéž novými tvářemi pro letošní rok Beats for Love. Ty doplní portugalský dj Deep Noise, který momentálně žije v České republice.

Jaké jsou nové tváře drum and bassové a electroswingové scény? Například Snookey, Madface, Meikos, případně ze Slovenska Fatsound a polský Krzyku. Na druhé jmenované scéně v průběhu tří dnů přivítáme Universal Swing Brothers, Fredd Flock a Muflon.

Veškeré informace, tipy a rady, aktuality a vše co Vás zajímá ve spojení s Beats For Love, naleznete na oficiálních stránkách festivalu www.b4l.cz

Zdroj: Beats for Love
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 13. 5. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. Světová jména reggae na Beats for Love 2014. Vychytané.cz. [Online] 13. 5. 2014. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7784. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Svetova-jmena-reggae-na-Beats-for-Love-2014
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.086s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 16:56