Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Alternativní rock v podání Taking Back Sunday poprvé v ČR

Americká emo/rocková formace Taking Back Sunday potěší v únoru české fanoušky kvalitní rockové alternativy. New Yorské ikony emo-rocku se v ČR představí úplně poprvé a ukončí tak čekání hladových tuzemských fanoušků, kteří byli nuceni v minulosti za kapelou cestovat do okolních zemí a těžce nesli zrušení únorového koncertu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Taking Back Sunday
středa 3. prosince 2014 19:00
(konec +- čtvrtek 4. prosince 2014 02:00)
Roxy
Praha (CZ)
Kapelu Taking Back Sunday založil v roce 1999 v americké městečku Amytiville (Long Island, NY) kytarista Eddie Reyes s cílem posunout dál alternativní emo/rockovou a post-hardcorovou scénu v New Yorku, jejíž ikonou se stal díky svým nesčetným projektům jako Mind Over Matter nebo Glassjaw. Po četných změnách v minulosti tvoří v současnosti kapelu zpěvák Adam Lazzara, kytarista John Nolan, basák Shaun Cooper, bubeník Mark O"Connell a již zmíněný kytarista Eddie Reyes.Taking Back Sunday mají za sebou šest studiových alb, z nichž především třetí v pořadí Louder Now znamenalo mamutí komerční úspěch, a to zejména v USA. Zde dosáhlo 2.místa v žebříčku Bilboard Chart 200. Průlomové album v čele se singlem What"s It Feel Like To Be A Ghost? katapultovalo v roce 2006 kapelu mezi nejsledovanější projekty na americkém kontinentě a vyústilo ve spolupráci s Linkin Park na jejich projektu Revolution a společnou tour s HIM a My Chemical Romance.

Taking Back Sunday vypustili v březnu tohoto roku na světlo nejnovější album Happiness Is. v čele se singly Flicker Fade a Bet Up Car. Album se už v prvním týdnu vyšvihlo do první desítky americké Billboard Chart. Taking Back Sunday jsou v plné formě a není pochyb, že si tento nový materiál pořádně vychutnáme na prosincovém koncertě v ROXY.

Dodal: Daniel Bacho
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 7. 5. 2014 18:00
Chovancová, Michaela. 2014. Alternativní rock v podání Taking Back Sunday poprvé v ČR. Vychytané.cz. [Online] 7. 5. 2014. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7773. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Alternativni-rock-v-podani-Taking-Back-Sunday-poprve-v-CR
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.11s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 07:20