Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

New York v Modřanech

V Microně zahraje skvělý DJ Manik
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Mikro NYC
pátek 23. května 2014 21:00
(konec +- sobota 24. května 2014 04:00)
Microna
Praha (CZ)
Na mapu pražských hudebních klubů nedávno přibyl nový pop-up podnik Microna v Modřanech. Uskutečnilo se tam už několik slušných akcí a vysoko posazenou laťku se 23. května pokusí posunout ještě o stupeň výš party Mikro NYC s newyorským DJem Manikem (Hot Creations, Ovum), Tomem Holičem, DJs Hausaggregat, Alexem Neivelem, Pat Heartem.

Nepřehlédnutelná dominanta pražských Modřan budova Microna bude na konci května hostit sestavu hudebníků, která potěší především milovníky aktuální house music. Newyorský rodák Manik je mladý talent, který už nyní pořádně hýbe americkou klubovou scénou. Respektovaný časopis DJ Mag ho v roce 2011 zařadil na seznam Hot To Watch a Manik tuto předpověd jen potvrdil.

Ostatně přijďte se na něj do Microny sami podívat a velmi rychle pochopíte, proč mu debutovou desku Armies Of The Night vydal na svém labelu Ovum legendární producent Josh Wink a proč jeho remix skladby Lazaro Casanova feat. Amy Douglas - DeLorean's Groove je v první stovce nejstahovanějších hitů na Beatport.com. Když už jsme u vyjmenovávání Manikových úspěchů, zmiňovaný debut Armies Of The Night časopisy DJ Mag a Mixmag zařadily do výročního žebříku 40 nejlepších alb roku 2011. Důvodů přijít si tohohle týpka poslechnout, je hodně.Čím dál výraznější jméno domácí house music je Tom Holič, brněnský střihoruký muzikant, známý mimo jiné z kapely Lesní zvěř, který v Microně rozehraje live set za pomoci různých mašinek, okořeněný vlastním zpěvem. Z Moravy, konkrétně z Olomouce přijede i djské duo Hausaggregat, jedna z nejsehranějších dvojic v Česku. Také Alex Neivel a Pat Heart poslední dobou tvoří téměř nerozlučnou dvojici a jejich sety jsou už řadu let vyhlášené po celé Praze, takže to vypadá, že se 23. května chystá na Mikro NYC v Microně parádní houseový večírek.

Vstupné je 190 korun v předprodeji, 290 na místě, pro prvních sto příchozích je připraveno CD_ Mikro NYC_ Mixed By Alex Neivel & Pat Heart.

Microna je nový pop-up prostor v bývalém atomovém krytu zakládající si na kvalitním zvuku a vynikající atmosféře. Dramaturgie pečlivě vybírá, koho na party pozve, především z underground house a techno scény, snaží se do Prahy přenést koncept známý z Londýna nebo Berlína.

www.micronacity.cz
soundcloud.com/manik_nyc
www.residentadvisor.net/dj/manik

Dodal: Jan Pícha
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 7. 5. 2014 12:00
Chovancová, Michaela. 2014. New York v Modřanech. Vychytané.cz. [Online] 7. 5. 2014. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7772. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/New-York-v-Modranech
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.134s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 04:57