Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Chlastej, nebo tě zmlátí manželka!

Zatím co Tereza loví v davu, já mám reálnou story. Píše se sobota, 29. září a kolem sedmý večer, kdy malý fagani dožíraj hami a chystaj se po večerníčku do hajan, na Městský policii ve Zlíně drnčí telfén jak o závod. Příslušník s prudivou myšlenkou "to zas bude.." (se ani nedivim ;) ) zvedá telefon a ejhle se ozve něco ve smyslu "hilfe, je mi 54, žena se mi vrátila vožralá jak doga, a chce mě zabít". Nevěříte? Ale to se fakt tuhle sobotu stalo.. a to není konec! ;)
Přidat na Facebook
Naše opilá fena (opilá jako doga, pes to není, takže fena, no logicky, ne?) nejenom že vyhrožovala násilným exitusem svého "miláčka", ale dokonce i rozmlátila sklo v okně.. ve sklepě.. Asi proto, že se snažila domů vplížit řekněmež nenápadně. Ano, souhlasím, tohle "nenápadné" vracení do svých příbytků je podobné spíš chlapům, ale co.. Olga Sommerová nedávno u Šípa ve Všechnopárty prohlásila, že Bůh není ten bůh, ale ta Bůh (takže Božka), Hospodin není ten, ale ta (takže Hospodyňka), a že chlapi a ženský jsou si rovný. Takže co by se nemohla domů plazit okýnkem ožralá ženská, že jo..

Nikto nevie, čo sa doma udalo, nicméně verbálně napadený taťka (budeme mu říkat tak familiérně, je přeci oběť ;) ) "dále uvedl, že se žena často léčí v PL Kroměříž a má alkoholické nápoje požívat v čím dál větší míře." (zdroj tisková zpráva MPZlín). Prostě se rozchlastává, asi se chystá na pivní slavnosti do Bavor, něco jako když si borci roztahujou žaludky, když maj jít soutěžit v požírání knedlů na Trnko. Teď se ale podržte, naší "veselé domině" je 56, tzn. je o dva roky starší, než taťka. V krvi měla nějakých 1,2 promile, což jsou tak 3-4 pivsony, tušim.. Ooovšem to by nebylo, aby si nezanadávala i vůči klukům v policejním, a to dokonce prý použila "výhružky újmou na zdraví".. No prostě že jim rozmlátí dr*ku, jestli se do toho nepřestanou sr*t ;) Naštěstí pes (fena?) který štěká, nekouše, sebrala se a vypadla z baráku. Taťku kucí policejní poučili, že kdyby problém, 156 funguje. (Vy ostatní, vytáhnout notýsky, zapsat, zapamatovat, jasné? ;) )

Ále pozor! Je pondělí, takhle před jedenáctkou večer, a na 156 se znova rozdrnčel telfén. Já bych se tomu ani nedivil, tenhle díl dr. House byl celkem depresivní a o pánbíčkářích a jejich posedlosti "já jsem spasitel, já léčím" ani nemluvě. To musí nasr*t každýho. Skoro. Každýho. No prostě naše prostopášnice se domů opětovně navrátila nikoliv v rouše Evině, ale v podroušeném stavu hodném domině.. Naše Alkolejdy už zvýšila kalibr, nikoliv v chlastu, ale ve výhružkách, dokonce už fyzickou likvidací nebohého taťky.

"Dej sem prachy, jdu chlastat! Nedáš? Zabiju tě!" Tak nějak mohly znít věty, které mu Alkolejdy neustále opakovala. Pořadí a počet opakování nechám na vaší dramatické fantazii, nechci z toho dělat reality show ;)

No kucí policejní dorazili, ale tentokráte tato situace měla už vyšší obrátky, a to nejenom co se týče alokohlu v krvi dané dominy (už to bylo 2,3 promile..). Padla dokonce výhružka, že jestli nedostane na chlast, tak svého manžela nechá dneska (tedy tehdá v pondělí) zabít..!

Jak je uvedeno krásnou policejní řečí v tiskové zprávě, "vzhledem k tomu, že muž projevil obavy o svůj život, a žena neskýtala záruky slušného chování, byla na místo přivolána hlídka Policie ČR a také rychlá záchranná služba". To asi proto, kdyby ho náhodou stihla zabít.. Pak by byla v tiskové zprávě moje druhá "oblíbená" věta "přivolaný lékař zjistil vážná zranění neslučitelná se životem a zkonstatoval smrt".. No není ta čeština krásná? Jen mam pocit, že čím je někdo chytřejší (nebo si na to hraje?), tím míň mu ostatní rozumí.. ;)

No, jenže přivolanej felčar "naštěstí" "posléze zhodnotil, že dotyčná žena může být umístěna do CPZ" (cela předběžného zadržení). Hezky česky: šla bručet na noc za katr.

A co z toho milé děti plyne za poučení? Když se bavíme o domácím násilí, nemusí to být vždycky v roli chlap-násilník / žena-oběť.. Nic, musim valit, volala manželka, že prý musim jít dneska znova drhnout dneska ten posr*nej balkon kartáčkem na zuby.. že prej sem to ráno v pět odflákl.. Bodejď by ne, byla tma, že jo.. ;)

PS: základem je skutečná tisková zpráva vydaná MPZlín 2. října 2007, tisková mluvčí Mgr. Šárka Škubalová.. díky Šárko ;)
PSS: pro šťouraly - manželku nemam a balkon drhnu v 7 ráno! ;)
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
středa 3. 10. 2007 08:00
Prachař, Štěpán. 2007. Chlastej, nebo tě zmlátí manželka!. Vychytané.cz. [Online] 3. 10. 2007. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=777. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Chlastej,-nebo-te-zmlati-manzelka!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.067s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 18:10