Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Na Beats for Love vystoupí více než 200 djs a producentů

A koho vám z nich představíme dnes? Opět široké spektrum vystupujících, převážně z tuzemska.
Přidat na Facebook
Drum and bassová scéna přivítá nejvíce světových hvězd. Doplní řada skvělých djů z České republiky. Jistojistě nemusíme dlouze představovat dje jako IM Cyber, Bifidus Aktif, Pixie, Suki nebo Thiew. Objeví se i spousta lokálních djů jako Elvis, dvojice No Money, Schooler nebo Hrr.nec. Z Polska dorazí Brainpain.

Nová jména se objeví i na scéně s rovnějšími beaty stylů house a trance. Svou účast potvrdili, jak se nebojí o sobě říct, „Dva bastardi ze srdce Evropy, kteří milují Jägermeister“, Shato&Paul Rockseek. Připojí se i Dennis Neo, Andrea Fiorino a Marcus Cooper & Kobylka Live Drums. V případě, že tvrdší beaty jsou pro vás lepší volbou, rozhodně zavítejte na scénu s technem. B.UNQ!, Denysa a Matimur si s vámi rádi pohrají.

Nové tváře se objeví i na Urban stage. Jednu z nejlepších technik u nás představí Rockstar. Doplní ho Friky, Flux a 1210 Symphony. Poprvé tento rok rádi představujeme i jména spojená s reggaem. Těšit se můžete na zahraniční support živých vystoupení Michaela, Jersey, Rida Radaru a Królewski Stylu. A nakonec milovníkům lomených beatů náladu zpříjemní Andreas Schwintz, Zek a R3nd3r.

Veškeré informace, tipy a rady, aktuality a vše co Vás zajímá ve spojení s Beats For Love, naleznete na oficiálních stránkách festivalu www.b4l.cz

Zdroj: BfL
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 6. 5. 2014 14:00
Chovancová, Michaela. 2014. Na Beats for Love vystoupí více než 200 djs a producentů . Vychytané.cz. [Online] 6. 5. 2014. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7766. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Na-Beats-for-Love-vystoupi-vice-nez-200-djs-a-producentu-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.081s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 23:28