Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

N.O.H.A. v SONO CENTRUM

Kapela po celou dobu své více než patnáctileté kariéry vždy věděla, jak zaujmout a překvapit. Jaké překvapení si chystá do nového klubu zjistí návštěvníci v brněnském Sono Centru ve čtvrtek 8.5. 2014 od 20:00!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
N.O.H.A.
čtvrtek 8. května 2014 20:00
(konec +- pátek 9. května 2014 03:00)
Sono Music Club
Brno (CZ)
N.O.H.A. je jedna z nejoblíbenějších klubových kapel a jejich směs drum & bassu, world fusion, dub stepu a groovů roztancuje každé publikum. Hity jako Di Nero, Wanna Play a hlavně Tu Café vynesly kapele plné kluby a účast na řadě festivalů po celé Evropě. Na pódiu N.O.H.A. exceluje jako smršť vydávající ze sebe nakažlivou pozitivní energii. V Brně kapela koncertuje pravidelně a nyní se představí i v novém hudebním klubu Sono Centrum.

N.O.H.A. je kosmopolitní skupina z Düsseldorfu, hrající mix nu-jazzu, liquid funku, lámaných beatů a energií nabitých groovů. Kapelu Noise Of Human Art založil v roce 1992 v německém Kolíně nad Rýnem saxofonista českého původu Philip Noha. Tato vskutku mezinárodní sestava produkuje energickou směs junglu, hip hopu, jazzu a všech možných progresívních stylů taneční hudby. Na pódiu N.O.H.A. exceluje jako smršť a přirozeným způsobem sjednocuje dynamický djský set s živou performancí. N.O.H.A. svou očividnou sympatií pro tradiční hudbu a multikulturnost rozbíjí hranice mezi různými hudebními směry i světovými kontinenty a přirozeným způsobem tak spojuje dynamický nadupaný groove s živou, veselou a hravou performancí. To je nyní, od září 2013, umocněno přítomností nové US zpěvačky Kaia Brown, která svým osobitým projevem dodává hudbě i živým vystoupením N.O.H.A. novou hudební i vizuální dimenzi.Kdo vlastně jsou N.O.H.A.?
MC Chevy (New York, USA), spoluzakladatel projektu, „duše“ kapely, textař, nedílná složka projektu, kterému propůjčuje své nezaměnitelné charisma, hlas, životní sílu a energii

Kaia Brown (Brooklin, USA) zpěvačka, Stage Performer ,skladatelka a textařka, "hlas", nová tvář projektu, světoběžník plná inspirace kultury z celého světa. N.O.H.A. live performance je plná masivních basů a rychlých beatů, přesto kapela dává Kaie prostor pro její osobitý projev, kterým davá N.O.H.A. nový image.

Philip Noha (Praha, ČR), zakladatel projektu, „hlava“ kapely, skladatel, producent a saxofonista, který udává po celou dobu směr této skupiny. Jeho skladby a produkce písní typu „Di Nero“ „Wanna Play?“„Balkan Hot Step“ nebo „Tu Café“ posunuly N.O.H.A. na nynější úroveň

Thom Herian (Praha, ČR), bušící „srdce“ kapely, jen málo bubeníku na světě hraje D’n’B naživo jako on. Thomova drum-performance je zážitkem nejen po hudební stránce...

Jatrabass (ČR), „játra“ kapely, bassová kytara a kontrabas; jako zdravý orgán filtruje jen to, co hudební krev kapely do svého oběhu potřebuje. Přesnost a sehranost s bicími dělají z basisty a bubeníka perfektní groove station.

Hannny (Praha, ČR)
zpěvačka, tanečnice, nová energie projektu, Její zájem o afrického tance a polyrhythms, jazz, funk, blues a trip hop přináší tolik potřebnou složku do této směsi N.O.H.A.

N.O.H.A. - discography:
Noise Of Human Art (1997)
No Slack (2001),
Next Plateau (2003),
Dive in your life (2004)
Respect The Menu (2010),
Circus Underground (2013).

http://www.n-o-h-a.com
http://www.youtube.com/user/bandNOHA
http://www.facebook.com/group.php?gid=294269721249&ref=ts
http://www.bandzone.cz/noha

Dodal: Přemysl Štěpánek
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 6. 5. 2014 10:00
Chovancová, Michaela. 2014. N.O.H.A. v SONO CENTRUM. Vychytané.cz. [Online] 6. 5. 2014. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7764. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/N.O.H.A.-v--SONO-CENTRUM
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.085s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 15:11