Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

BfL: Z Britských ostrovů v létě přiletí i Aphrodite

Dnes vám představujeme další čtyři nové tváře a na chuť si přijde opravdu každý.
Přidat na Facebook
První tváři tohoto týdne je britský hudební dj a producent Gavin King. Na hudebním poli především známý jako Aphrodite. Od roku 1997 se soustředil převážně na jungle a drum and bass a významně se zasloužil o jejich rozšíření. Někdy se mu proto říká Král junglu. Jeho sety jsou pestré, sahající od oldschoolových smyček až po aktuální zvuky tvrdšího d’n’b. Aphrodite patří společně s Johnem B a Tantrum Desire mezi hlavní vystupující na scéně s drum and bassem.
Máte chuť spíše na texty a houpavé rytmy? Slovenský rapper Majk Spirit by měl vaší chuť obohatit. Dvakrát oceněn v hudební anketě Zlatý slavík jako objev roku s videoklipem roku 2011. V roce 2012 se stal vítězem ocenění MTV Europe Music Awards v kategorii Best Czech and Slovak Act. Od roku 2000 vydal spoustu singlů a spoustu z nich představí právě na Beats For Love.

Ze Spojených států přiletí nejen Rocky Rock, ale dokonce i Bryan Cox. Jeho desetileté zkušenosti plné funky rytmů ve spojení s tech housem dodává na všech hudebních eventech po celém světě spoustu příjemné energie. A kdo by raději energii načerpal spíše z dlouhých breakdownů a trancových ploch, může se těšit na slovenskou krásku, djku a producentku známou jako Nifra.

V úterý se můžete těšit na odtajnění spousty dalších vystupujících, od drum and bassu až po reggae. Veškeré další informace, tipy a rady, aktuality a vše co Vás zajímá ve spojení s Beats For Love, naleznete na oficiálních stránkách festivalu www.b4l.cz
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 5. 5. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. BfL: Z Britských ostrovů v létě přiletí i Aphrodite . Vychytané.cz. [Online] 5. 5. 2014. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7754. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/BfL:-Z-Britskych-ostrovu-v-lete-prileti-i-Aphrodite-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 04:31