Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Supraphon: Tata Bojs a jejich koncertní plány

Tata Bojs zveřejňují záznam loňského koncertu z Olomouce a odhalují koncertní plány na jaro a léto 2014
Přidat na Facebook
Tata Bojs, kteří loni oslavili 25 let existence výběrovým dvojalbem Hity a city a navazujícím úspěšným venkovním turné 25 LET CYKLACE aneb Tour Domácí, si na začátek nového čtvrtstoletí existence připravili 63minutové ohlédnutí za těmito významnýmiudálostmi v podobě záznamu závěrečného koncertu tour. Ten proběhl 7. 9. v Olomouci a je ke shlédnutí na YouTube kanálu kapely zde http://y2u.be/mU-WSkQSiGo.

"Koncert v Olomouci byl poslední z celého turné. Byl tedy symbolickým zakončením našich pětadvacetiletých oslav," komentuje to Milan Cais, a dodává: "Celé turné bylo skvělé. Stálo nás hodně sil a produkčně to byl asi nejsložitější blázinec, co jsme kdy zažili, ale myslím, že to stálo za to. Vypadalo to, že se kromě nás baví i lidi."A proč vlastně Tata Bojs dávají záznam z koncertu veřejně dispozici na YouTube? "Klasický formát DVD zdá se být definitivně mrtev. YouTube je možnost, jak se s lidmi o naše zážitky podělit," komentuje to věcně Cais.

Záznam koncertu z Olomouce je ale jediným opáčkem událostí minulého roku. Další výběrovku ani sérii velkých samostatných koncertů pod širým nebem letos nečekejte. Místo toho se můžeme těšit na výživnou porci festivalových vystoupení, jichž je aktuálně potvrzených 20 do konce letošního srpna a nechybí mezi nimi třeba milovický Votvírák (13. 6.) nebo Rock for People (4. 7.). Kromě klasických "elektrických" koncertů je v plánu také několik speciálních akustických setů jako například 15. 6. na Táta festu v pražské Šlechtovce nebo 2. 8. v Nymburku.

Plány Tata Bojs na druhou polovinu letošního roku zatím zůstávají zahaleny pod rouškou tajemství, už teď ale Tata Bojs naznačují, že se dočkáme několika klubových vystoupení a - pokud vše půjde podle plánu - také první vlaštovky z na příští rok chystaného nového alba.


Na bližší detaily si však ještě budeme muset chvíli počkat. Dlouhou chvíli si můžete zkrátit třeba některým z festivalových koncertů Tata Bojs, z nichž nás ty nejbližší čekají ve středu 30. 4. na Čarodějnicích Pod Kunětickou horou nebo na sérii "majálesových" koncertů 2. 5. v Brně, 6. 5. v Olomouci a 7. 5. v Ostravě.

www.tatabojs.cz
www.supraphonline.cz
www.supraphon.cz
www.czech-production.cz

Dodal: Lukáš Kadeřábek
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 2. 5. 2014 09:00
Chovancová, Michaela. 2014. Supraphon: Tata Bojs a jejich koncertní plány. Vychytané.cz. [Online] 2. 5. 2014. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7750. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Supraphon:-Tata-Bojs-a-jejich-koncertni-plany
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.064s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 18:06