Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Ženy útočí ve smečkách!

..tohle dneska prohlásil jeden třicátník, který se svojí upřímností ke mně netají!.. je to vážně tak? Houfně se vrháme na volný samečky a ani je nenecháme ať se taky snaží.. a pak se nám to nelíbí?
Přidat na Facebook
Na otázku: Jak se máš?..se mi dostavila odpověď: „ Poznatek z minulého týdne: Ženy útočí ve smečkách.. neorganizovaně.. a nezávisle na sobě! :)

A tak přemýšlím.. Jsme vážně ta bezduchá smečka, která ukořistí každého volného chlapa na dohled než to zkusí jiná?.. jasně že to zkusí.. a takhle se vytvoří neorganizovaná smečka žen štvoucích svobodného chlapa.. A co ten chudák má asi dělat? :) Chudák! :) ..užívá si to! A pak dojde na citový nesmysly, a tak práskne do bot.. dokud si ho zase nenajde jiná.. smečka! :)

A víme o tom? Nebo se tváříme, že nic? Nebo je to záměr? Nebo mezi sebou válčíme, která ho uloví? Máme tohle vážně zapotřebí?

Jsme dospělé! Postaráme se o sebe sami.. teda většinou, tak na co chlap a ještě nějaký boje o něj s jinýma ženskýma? :)


Proč najednou ženský bojují o chlapy a ještě k tomu davově?.. Jak si nás pak proboha mají vážit, když je nenecháme, aby si to techtle a mechtle zasloužili.. vždyť chlapy takoví jsou a nejhorší je, že my to víme! Emancipace se už dostala tak daleko, že už je ani nenecháme se snažit?.. A pak paradoxně čekáme na prince, protože to co jsme si vybojovali náš už vlastně ani nebaví.. vždyť to ani není chlap, který by o nás usiloval, my bojovaly o něj, tak co s ním? :)

Vím, pánům to někdy trvá než se k něčemu dokopou a než si něčeho všimnou, ale co kdybychom je nechali si zabojovat, hodili na chvíli za hlavu tuhle naši emancipaci a naučili se trochu čekat a být trpělivé.. stejně se to budeme muset dřív nebo později naučit, protože s pány to jinak nejde :)
Teréz
(Tereza Kabrdová)
středa 3. 10. 2007 08:00
Kabrdová, Tereza. 2007. Ženy útočí ve smečkách!. Vychytané.cz. [Online] 3. 10. 2007. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=775. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zeny-utoci-ve-smeckach!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.119s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 19:56