Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Podtrženo, sečteno! Suma sumárum o Free Fly!

Černo-bílý Free Fly mejdan máme za sebou a rozhodně jste svojí návštěvností 715-ti lidiček a skvělou atmoškou po celou noc potvrdili, že tato akce je nejlepší taneční housovkou na Zlínsku!
Přidat na Facebook
Majkl vs. AndreeUž krátce po 21h se začala vytvářet fronta u vstupu do klubu a do hodiny, to už byla pořádná 50m řada! Ono to, že slečny v černém nebo i bílém triku to měly free udělalo tentokrát svoje. Díky velkému zájmu a dlouhé frontě vznikaly menší strkanice a předbíhání a bohužel i tímto nekultivovaným jednáním se prodlužovala i čekací doba. Omlouváme se tímto všem slušně vychovaným, kteří řádně čekali a vystáli řadu. Děkujeme..
kaTTkaZačátek podzimní Black & White Free Fly patřil zlínskému Majklovi, který s jistotou rezidenta Music Landu již ve 22h zaplněný parket rozhýbával do velkých otáček a to i díky podpoře svého parťáka DJ Andree! Všechny jejich končetiny (ruce i nohy) připravovaly nedočkavý dav na první slečnu, užasnou kočenu ze Slovenska, za mixpult.

Spousta z vás se těšila na zlínskou premiéru Djane Kattky! A opravdu se vaše očekávání splnila! Tato slovenská kočička za mixpultem se předvedla nejen se svým vzhledem, ale stejně tak dobře i se svým hraním a úplně vás uchvátila! Výborně napumpovala taneční adrenalin do vás před příchodem hlavního hosta Chrise Sadlera!

Chris SadlerTen se nám trochu ve Zlíně zamotal, přeci jen je to Angličan a tam se jezdí poněkud jinak. Chudák Chris nabral menší 10ti minutové zpoždění. Alespoň, že svoje typické svítící brýle nezapomněl doma! Se železnou jistotou jednoho z předních DJs v republice si potom podal všechny přítomné a dokonce i ty co ještě čekali venku. Jak sám řekl: „Tak bezvadnou atmosféru znám za posledního půl roku jen z Roxy v Praze“!

E-liteNa rozjetou párty zvanou podzimní Black & White Free Fly skvěle navázala taky další DJane E-lite!

Neméně krásná a neméně dobře hrající, udržela svižným housíkem v pohybu celý Music Land. Pomyslné žezlo zábavy poté převzal a částečně přielektrizoval atmosféru Marcus Cooper společně s polonahými tanečníky..! Inu nelehký úkol zůstal pak pro Dj Kossiho udržet tancechtivé v rytmu až do rána.

Stručně řečeno, podzimní Free Fly, předčila všechna naše i vaše očekávání a potvrdila skutečnost, že se jedná o jednu z nejlepších housových akcí na zlínsku.. Proto se už teď můžete těšit na další Free Fly, tentokráte na speciální vánoční s top českými DJs. Startujeme na Štěpána! 26.12.2007 – Vánoční Free Fly v červeném!

www.freefly.zlin.cz

Majkl, Kossi a Marcus Cooper
majkl
(Michal Gaja)
úterý 2. 10. 2007 08:00
Gaja, Michal. 2007. Podtrženo, sečteno! Suma sumárum o Free Fly!. Vychytané.cz. [Online] 2. 10. 2007. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=774. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Podtrzeno,-secteno!-Suma-sumarum-o-Free-Fly!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.116s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 04:31