Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Rocky Rock z Black Eyed Peas na Beats for Love 2014

Rocky Rock, dj ze světoznámé americké skupiny Black Eyed Peas, potvrdil svou účast na letošním ročníku Beats For Love. Účast potvrdil i srbský Gramophonedzie.
Přidat na Facebook
Kdo je vlastně Rocky Rock? Dj a producent, především znám ze skupiny Black Eyed Peas. Mimo to byl oficiálním djem Linkin Park při Revolution tour. Známý je i jako zpěvák, ale od počátku jeho kariéry sbírá především ocenění v rámci djingu. Od roku 2000 byl umístěn na předních místech mezinárodních soutěží, vyhrál i první místo na DMC v několika letech, ať už v regionálních soutěžích, nebo mezinárodních.Rocky Rock za dobu svého působení na hudebním poli hrál po celém světě. V minulém roce v rámci své sólo tour představil svou show například na Madagaskaru. Rocky Rock je jeden z nejuniverzálnějších djů světa, kombinující spoustu scratchů, housových a hip hopových samplů a jistojistě patří mezi největší hvězdy Urban stage.

Hvězdou housové scény je Gramophonedzie. Srbský producent, jenž v roce 2010 vydal úspěšný mix swingové klasiky Why Don’t You Do Right. Během několika posledních let byl nominován ve spoustě soutěžích a jeho produkce se objevuje v předních místech světových žebříčcích. Od Gramophonedzie se můžete těšit na osobité pojetí jackin‘ housu plného funky elementů, instrumentálních zvuků a vokálů.Veškeré informace, tipy a rady, aktuality a vše co Vás zajímá ve spojení s Beats For Love, naleznete na oficiálních stránkách festivalu www.b4l.cz

Dosavadní potvrzení vystupující
Rocky Rock (USA), Gramophonedzie (SR), John B (UK), X-Press 2 (UK), Tantrum Desire (UK), Stoneface&Terminal (DE), Colombo (SPA), Du’Art (PT), A-Brothers (AT), Macho (SK), Papa Django & Swing Thing (SK), The Carlson Two (DE), Mini Da Minx (UK), LocoMatiV (SK/BE), Loktibrada (SK), Boss (SK), FreekOut (PL), Freeman (PL), Hppy (PL), Fatcut (PL), Dragon Hoang (SK), Pavel Krejdl, Golpe, Destroyer, Makarov, No-On, Kaisersoze, Orbith, Ravic, Callboy, Franke, Dazzy, Junior Jan, Martin Dee, CyClown, Dafman, Skais, Lowa, Harakiri Breaks Brothers, Paolo Di Maki, Max W, DayD, CubaQa, Sens, Mildee, John Weah atd.

Zdroj: Beats for Love
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 28. 4. 2014 18:00
Chovancová, Michaela. 2014. Rocky Rock z Black Eyed Peas na Beats for Love 2014. Vychytané.cz. [Online] 28. 4. 2014. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7736. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Rocky-Rock-z-Black-Eyed-Peas-na-Beats-for-Love-2014
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.085s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 17:08