Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Patrice se představí Praze 23. listopadu!

Pohodář jedoucí na vlně reggae a neo-soulu, Patrice, se představí v Praze už 23. listopadu!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Excelent Jukebox: Patrice
neděle 23. listopadu 2014 21:00
(konec +- pondělí 24. listopadu 2014 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Skvělá novinka pro všechny příznivce pohodové muziky! Představitel parádního mixu reggae, neo-soulu, jazzu, R&B, hip-hopu, funku i folku, Patrice, se poprvé představí pražskému publiku již 23. listopadu v Lucerna Music Baru! Koncert proběhne v rámci koncertní série Excelent Jukebox, kterou pro fanoušky té nejlepší hudby připravili Fource Entertainment a Gambrinus Excelent. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketpro či prostřednictvím Facebookové stránky Fource Entertainment od 30. dubna.

Patrice Babatunde Bart-Williams, či jednoduše Patrice, je synem sierraleonského otce a německé matky a je v současnosti považován za jednoho z nejzajímavějších umělců Německa. Některé jeho skladby osloví zejména fanoušky reggae, nicméně tento zpěvák a skladatel se rozhodně neomezuje pouze na jeden žánr. Vlastní skladby s nádechem neo-soulu, R&B či jazzu zpívá v angličtině či v jamajské patois - nářečím vzniklé míšením angličtiny s lokálním jazykem. Krásnou skladbu Faces dal dohromady s Čechy tolik zbožňovanou belgickou zpěvačkou Selah Sue. Klip vydaný letos v únoru je natočený převážně v Paříži okamžitě navnadil fanoušky, kteří na koncert Patrice již dlouho čekají.Boba Marley či Bob Dylan se v Patriceově tvorbě rozhodně nezapřou - však je také od dětství poslouchal. V hudbě tenhle pán rozhodně nikdy nezahálel: hned zpočátku své hudební kariéry si střihnul turné coby předskokan božské Lauryn Hill! Má na krku hned osm studiových alb, to poslední, “The Rising of the Son” má být sebereflexí života Patrice, přinášející ozvěny Jamajky, Německa, Francie i Británie.

Jistým lékem na podzimní nudné večery je pořádná dávka kvalitní muziky od Patrice! Sledujte koncertní sérii Excelent Jukebox pro více informací o této akci! Vstupenky zakoupíte od 30. dubna v síti Ticketpro či Facebooku Fource Entertainment za cenu 449.- Kč + poplatky.

FB event: http://www.facebook.com/events/510060479099757/

Dodala: Dominika Janigová
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 28. 4. 2014 17:00
Chovancová, Michaela. 2014. Patrice se představí Praze 23. listopadu!. Vychytané.cz. [Online] 28. 4. 2014. [Citace: 6. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7731. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Patrice-se-predstavi-Praze-23.-listopadu!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.107s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.121.117
Serverový čas: úterý 6. prosince 2022 18:42