Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

SONO CENTRUM otevírá již zítra

Hudební klub mezinárodní úrovně a k tomu odpovídající hotel a restauraci. To si dává za cíl Sono Centrum v Brně. Neotřelý a moderní design nové budovy a uvnitř navíc nadstandardní komfort a vybavení.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Goldfish
pátek 25. dubna 2014 21:00
(konec +- sobota 26. dubna 2014 04:00)
Sono Music Club
Brno (CZ)
Ozvučení klubu, který bude sázet na zajímavou multižánrovou dramaturgii, zajišťuje studio Sono, jedno z nejlepších nahrávacích studií v ČR. To je startovní pozice klubu, který otevírá v pátek 25.4.2014 a hrát budou GoldFish.

Žánroví kouzelníci GOLDFISH z Kapského Města se chystají navštívit ČR a představit novinky z aktuálního alba Three Second Memory. Kombinace tanečních groovy beatů s prvky elektro jazzu a živých nástrojů (flétna, basa, saxofon, klarinet, kytara..) znamenalo nejen originalitu na poli taneční hudby, ale také úspěch. S novým albem přišla ihned další vyprodaná vystoupení a GOLDFISH se zaplnil kalendář téměř na rok dopředu. Jejich pojetí live show, kdy jsou schopni průběžně kombinovat až deset hudebních nástrojů, je opravdu obdivuhodné.Restaurace a hotel otevírají při oficiálním zahájení provozu 2.5.2014.

Společnost SONO Records se rozhodla otevřít v Brně multifunkční klubový prostor s přilehlou restaurací a hotelem. Od první chvíle vsadila na kvalitu a originalitu. Celý komplex na brněnské ulici Veveří ponese název SONO CENTRUM a jde o jedinečnou stavbu svého druhu v ČR, která bude určena k co nejširšímu kulturnímu a společenskému využití. Dan Giač, dramaturg hudebního klubu, k tomu říká. „Celý projekt je koncipován jako multižánrové středisku, kde člověk nalezne pohodlí a kvalitu, stejně je tomu bude přizpůsobena dramaturgie, která není cílena na konkrétní oblast či věkovou kategorii, ale chceme nabídnout všem kvalitní program a v příjemném prostředí. Po prvních zahřívacích měsících se soustředíme na přípravu zajímavého programu 2014/2015, ve kterém již nyní ve spolupráci s partnery můžeme přislíbit Kronos Quartet, King´s Singers , Take 6, Incognito a samozřejmě přední české umělce.“

Zkušenosti z provozování předního nahrávacího studia SONO se promítly i v nadstandardní úrovni technické vybavenosti klubu. „Muzika je můj koníček celý život a hudební klub byl další logický krok po finančním vstupu do společnosti Sono Records.“ Říká majitel Sono Centra, JUDr. Jiří Štopl a dodává.. „Sono se řadí k nejlepším nahrávacím studiím u nás a naším cílem aby tuhle laťku kvality Sono Centrum nejen potvrzovalo, ale aby se pokusilo ji o kousek zvednout a patřit k nejlepším klubům v mezinárodním měřítku. “ SONO CENTRUM, i díky skvělé kuchyni místní restaurace a jedinečnému hotelovému provozu, doplňuje širokou nabídku služeb a má za cíl stát se významným místem kulturních aktivit v Brně. Úvodní týdny klubu prověří například vystoupení kapel N.O.H.A. (SRN), Manfred Mann’s Earth Band (GB), Peter Lipa a Band (SK), Duke Ellington Orchestra (USA), Bratři Ebenové a řada dalších.

Ozvučení hudebního klubu zajistilo věhlasné nahrávací studio Sono (www.sonorecords.cz).

Dodal: Přemysl Štěpánek
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 24. 4. 2014 17:00
Chovancová, Michaela. 2014. SONO CENTRUM otevírá již zítra . Vychytané.cz. [Online] 24. 4. 2014. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7723. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/SONO-CENTRUM-otevira-jiz-zitra-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.106s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 18:37