Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Lunchmeat festival zakončí Evian Christ i Dopplereffekt

Audiovizuální přehlídka současné elektronické scény Lunchmeat Festival s pořadovým číslem pět se blíží k vyvrcholení, ke kterému dojde ve čtvrtek a v pátek ve Veletržním paláci v Praze.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Lunchmeat Festival 2014
čtvrtek 24. dubna 2014 21:00
(konec +- pátek 25. dubna 2014 04:00)
Veletržní palác
Praha (CZ)
Podzemní prostor divadla Studia Hrdinů představí nejčerstvější i již zavedená jména současné klubové hudby s přívlastkem 2.0.

Čtvrteční večer 24. dubna se ponese především ve znamení elektronických legend a průkopníků taneční hudby posledních tří dekád Dopplereffekt. Toto tajemstvím opředené těleso odehraje své vůbec první tuzemské vystoupení v podobě originální A/V show – lineup večera doprovodí japonský zástupce labelu Raster Noton Aoki Takamasa a francouzský kolektiv Nonotak.
Páteční večer 25. dubna představí letošní uměleckou rezidenci - během té letošní vytvoří francouzský vizualista desaxismundi, japonská scénografka Shizuka Hariu a lightdesigneři Dmitri Berzon a Petr Pufler speciální instalaci a stage design přímo pro headlinera hudebního programu, kterým je IDM veterán a věčný hledač nových postupů Tim Exile.

Zbytek páteční dramaturgie pak odpovídá na otázku jak zní supersoučasná klubová hudba. To zodpoví především Evian Christ, autor futuristických beatových konstrukcí a jeden z producentů na poslední přelomové desce Kanyeho Westa Yeezus;
Na programu je také MssingNo, jeden z největších objevů loňského roku nejen na poli instrumentálního grimeu, dále producent atmosférických (ne)klubových konstrukcí Koreless, taneční minimalista Throwing Snow a moskevský zástupce optimistického beatového maximalismu 813.

Se svým livesetem přijede také stoupající hvězda labelu Project Mooncircle, ostrovní producent Rain Dog. Program pátečního večera v nezvýklém duchu zahájí české hudební uskupení Forma ve společném vystoupení se slovenským producentem Stroonem. Ti doprovodí klasiku německého expresionistického – němý film Metropolis Fritze Langa. Celý večer bude doprovozen autorskými vizuálními sety přizvaných umělců Emmanuela Biarda, Bego M. Santiago, Lasala, Sugy, Texy a fiddy.Vstupenky jsou do středy 23. 4. v předprodeji přes www.goout.cz

Čtvrtek 24/4: 350 Kč v předprodeji, 450 Kč na místě.
Pátek 25/4: 400 Kč v předprodeji, 500 Kč na místě.
Čtvrtek a pátek 24-25/4 ve Veletržním paláci: 600 Kč pouze v předprodeji

Web a podrobné informace: http://www.lunchmeat.cz

Dodal: Pavel Eichler
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 23. 4. 2014 16:00
Chovancová, Michaela. 2014. Lunchmeat festival zakončí Evian Christ i Dopplereffekt. Vychytané.cz. [Online] 23. 4. 2014. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7718. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Lunchmeat-festival-zakonci-Evian-Christ-i-Dopplereffekt
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 19:58