Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Černá nebo bílá? A proč to?

Červený šátečku kolem se toč, má milá po něm hned skoč! Brr, tak to teda ne, žádné úchylnosti, žádné lidovky, Mareše prosím nechte doma a na Hrubeše to už není ono! Party zvané Black & White mají svoji historii..
Přidat na Facebook
Každý mi teď namítne, vrať se do hrobu ty idiote, ale Sensation White bylo už, tuším dobře, v roce 2000 (Ach sladké Holandsko). No a po bílé přišla zákonitě černá, ne ne žádný rasismus.. teda, možná hudební, ale to je detail.. Kdo by čekal nějaké RnB a Hippec, šeredně by se splet.. Sensation je taneční party a rozdělení na White a Black má svoji logiku.. White party je o house a trance music a Black je tak trošku do tvrdých koulí..(Hardcore, Hardstyle, Techno atd.).

Jak jste již pochopili, za vznik může Holandsko, kdo tam byl ta ví, že nejpodhovější zemi jste dlouho neviděli a party naprosto super… Holky sice nic moc, srdce heteráka plakalo :o( a buznám tu bylo hej. Tolik koloušků jste neviděli ani při výročním honu v Dolní nebo Horní vsi! A proč se tyto akce staly fenoménem doby? Hádejte! Ano, kvůli oblečení.. Na White party se chodilo v černém a na Black v bílém :o) Jasně že obráceně, mám domas akvárko, takže nejsem žádnej ikváč. Nicméně, tyto parties položili budoucí základ úspěchu koncertním set šňůrám Tiesta, Armina, Dyka atd.. (To podium co mají uprostřed haly, to byla rarita těchto parties).

Nicméně, my žijeme ve Zlíně, žádné Sensation White ani Black Rnb Hip Hop Party dělat nebudeme! My si prostě užijeme naši skvělou Free Fly party. Veznem na sebe nějaké ty bílé nebo černé hadry (Sem zvědavý co Markus vymyslí příště, nějak mu už dochází barvičky :o)) a půjdem ve čtvrtek 27.09.2007 dělat bordééééééél do áčka. A mimochodem, budeme vás všelijak fotit, tak trošku života do umírání, ikdyž pořádný funus, to je taky crazy foto!

Ti co se pokusí udržet tradici a dojdou ve stylových barvách (bílá a černá), budou po zásluze odměněni vstupem zdarma nebo aspoň citelnou slevou (Kudly do zad už nedáváme) no a vy ostatní..majkl
(Michal Gaja)
středa 26. 9. 2007 08:00
Gaja, Michal. 2007. Černá nebo bílá? A proč to?. Vychytané.cz. [Online] 26. 9. 2007. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=771. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Cerna-nebo-bila?-A-proc-to?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.104s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 19:48