Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kompletní informace k Festia OA 2014

Informace o letošní Festii (ex Cinda) a serií warmupů
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Festia Open Air 2014
sobota 14. června 2014 12:00
(konec +- sobota 14. června 2014 22:00)
Kemp KOTVA
Praha 4 (CZ)
Eric Sneo (live) se stává headlinerem 5. ročníku Festie
Po dlouhém rozhodování je to tu. Zabralo nám hodně času vybrat toho pravého pro jubilejní vydání festivalu. Na hlavní scénu Festia Open Air, který se bude konat 14. 6. 2014, se nepostaví nikdo jiný, než světová super star a výjimečně talentovaný producent ERIC SNEO ve svém live setu. Myslím, že tohoto pána není třeba dlouze představovat. Tracky s názvy Tanz Der Familie, Ciao Bella, Let´s Go Techno a Shut Up & Dance zná každý technař na světě.Skupina Cartonnage je dalším z headlinerů 5. ročníku festivalu
Skupina Cartonnage se stává jedním z hlavních hostů jubilejního pátého vydání vltavského open airu. Extravagantní skupina s originálním zvukem rozezní odpolední hlavní pódium festivalu. Více o kapele najdete na www.cartonnage.czChceš vystupovat na hlavní scéně festivalu?
Chceš zkusit svoje štěstí a zahrát si právě na tomto festivalu? Festia Open Air ti přináší možnost v podobě DJ CONTESTu, do kterého se můžeš přihlásit právě i ty! Nezáleží na tom, jak dlouho hraješ, záleží na tvém výsledném setu – jeho ději, nápadu, technice mixu atd. Co pro to musíš udělat?

Pravidla soutěže jsou jednoduchá:
•Nahraj set o maximální délce 60 min
•Set musí být ve stylu deep house, tech house, techno
•Uploaduj ho na svůj soundcloud s obrázkem, který nalezneš nahoře
•Název bude ve formátu DJ „tvé jméno“ – Festia Open Air DJ Contest 2014
•Přidej následující tagy – Festia Open Air, Eric Sneo, Jay Lumen, (tvůj styl – Tech house, Deep House či Techno)
•Link na tvůj set na soundcloudu pošli na info@cindaopenair.cz
•Sdílej ho mezi své přátele na svém profilu na Facebooku
•Nasbírej co nejvíc like ke svému setu
•Set muší být poslán nejpozději do 15.5.2014

Prvních 10 setů s nejvíce LIKE postoupí do druhého kola, ve kterém bude jejich set posuzován porotou. K těmto setům budou přiřazeni ještě další 2 divoké karty – sety, o kterých si myslíme, že by zaručeně měly dostat možnost v druhém kole, avšak nezískaly potřebný počet LIKE, či sety, které nás nadmíru překvapí.

Výhercem se stává ten, jehož porota v podobě rezidentů festivalu – Kifli, Mylo, Enrico, Finidi, Peet Sanders zvolí převážnou většinou a ten získává účinkování na hlavní scéně festivalu v čase od 12 do 13 hod, kde mimo jiné i vystoupí světová jména jako jsou Jay Lumen (HUN) a Eric Sneo (DE). Dále získá dva volné vstupy na festival, přístup do backstage a originální flash disk Festia 2014 a konzumaci. Všechny sety budou zveřejněny na naší fanpagi festivalu, kde budete mít i VY – návštěvníci, posluchači možnost hodnotit daný set a kde budete moci podpořit vašeho favorita.

Chceš zkusit svoje štěstí a zahrát si právě na tomto festivalu? Festia Open Air ti přináší možnost v podobě DJ CONTESTu, do kterého se můžeš přihlásit právě i ty! Nezáleží na tom, jak dlouho hraješ, záleží na tvém výsledném setu – jeho ději, nápadu, technice mixu atd. Co pro to musíš udělat?

Warm up parties pro rok 2014
Každoročně připravuje pořadatel celou řadu warm up parties, a i tento rok navštíví řadu měst a klub§, jako například: Roxy, Pantheon, 7. Nebe a Staré Lázně a další.Firma Graffneck přináší graffiti na festivalu
Ve festivalovém městečku bude připravena plocha pro tyto díla, které budou tvořit sprejeři z řad profesionálů a kteří budou tvořit svá dílka přímo před vašim zrakem - první výstřik z plechovky je naplánován na 15:00. Veškeré propriety zajistila firma Graffneck shop – Janovského 15, Praha 7. Kompletní nabídku sortimentu naleznete na webu www.graffneck.czExhibice workoutu na festivalu
Dámy a slečny, máte se na co těšit. Dokonalá mužská těla v akci. Partička nadšenců tohoto druhu cvičení předvede, co dokáže lidské tělo. Workout je u nás prozatím u nás v plenkách, ale i tak se najde velká řada milovníků tohoto sportu. Jedná se o silové cvičení, při kterém využíváte výhradně svoji váhu, čímž se naučíte nejen využívat každý sval ve svém těle, ale také koordinovat zapojování celého těla při cvičení. Vzhledem k využívání pro tělo přirozených pohybů, je u workoutu též menší riziko poranění svalů a šlach.

Tento druh cvičení využívá často i armáda, jelikož při zocelování branců nejsou vždy možnosti v podobě vybavených posiloven. Pro workout vám stačí jen málo – hrazda, bradla, lavička, zábradlí, dětské hřiště, cvičit se dá opravdu všude.

Na území ČR se nachází již několik desítek hřišť určených k tomuto sportu. Číslo je však prozatím mizivé a informovanost lidí o tomto venkovním sportu jakbysmet. Proto jsme se rozhodli vám představit tento druh sportu a ukázat, jak některé zdánlivě jednoduché cviky mohou být náročné a vyžadovat dlouhé přípravy.

Pražský tým s názvem Phoenix Workout vám předvede nejen exhibici, ale zájemcům o tento sport vysvětlí základy, dají možnost vyzkoušet si pár cviků a vysvětlí vám co je to vlastně street workoutu.

Dodal: Petr Hrabánek
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 18. 4. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. Kompletní informace k Festia OA 2014 . Vychytané.cz. [Online] 18. 4. 2014. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7706. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kompletni-informace-k-Festia-OA-2014-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.098s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 02:24