Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Evropský den jazyků

Učíš se cizí jazyk? Chceš si prověřit, jak jsi na tom? Zajímá tě cestování a poznávání jiných kultur? Znáš cizince, kteří žijí ve Zlínském kraji? Potřebuješ trochu motivace či inspirace k dalšímu studiu? Hledáš pro sebe ideální jazykový kurz? Učit se cizímu jazyku může být zábavné! Nevěříš? Přijď se o tom přesvědčit 26. září 2007 na Náměstí Míru ve Zlíně! Víc v článku!
Přidat na Facebook
Na jednom místě najdeš místní jazykové školy, knihkupectví, informační střediska Eurocentrum Zlín a Europe Direct Uherské Hradište. Nebudou chybět hudební a taneční vystoupení včetně CHARLES B FIT. Čeká tě prezentace programu Erasmus, lingvistických studijních oborů Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, mezinárodní studentské organizace AIESEC a společnosti GTS International, která nabízí jazykové pobyty v zahraničí. Setkáš se a můžeš si zakonverzovat s rodilými mluvčími z různých zemí. Pro ty menší jsou připravené pohádky v češtině, v angličtině i v němčině a ukázková prezentace Helen Doron – angličtina pro nejmenší. Zasoutěžit si můžeš v kreslení, modelování, kvízech, „mapa Evropy“, pétanque a jiných. Na závěr tě čeká koncert skupiny Apoaché. To vše od 9:00 do 18:00 hodin. Zve tě Eurocentrum Zlín, Zlínský kraj a město Zlín. Další informace najdeš na adrese Euroskopu zde.

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
úterý 25. 9. 2007 08:00
Prachař, Štěpán. 2007. Evropský den jazyků. Vychytané.cz. [Online] 25. 9. 2007. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=770. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Evropsky-den-jazyku
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.127s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 03:24