Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Android Asteroid pokřtí své nové album LIVE

Android Asteroid, jediná česká kapela, která nahrávala v londýnských Abbey Road Studios, právě vydává nové album. Pokřtí ho ve středu 23. dubna 2014 v pražském klubu Lucerna Music Bar.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Android Asteroid: Křest alba LIVE
středa 23. dubna 2014 21:00
(konec +- čtvrtek 24. dubna 2014 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Na albu s názvem LIVE se kromě nahrávek ze slavného britského studia objeví skladby nasnímané v pražském studio Smečky a z Red Bull Studia v Londýně.

Android Asteroid dali dohromady producent a rapper Jan Pospíšil s producentem a bubeníkem Tomášem Konůpkou. Kromě nich ve skupině působí celá řada předních českých hudebníků: Annamária d'Almeida (zpěv), Marta Minárik (basa), Viliam Béreš (klávesy), Lukáš Martinek (kytara), Miloš Dvořáček (perkuse) a Jan Steinsdorfer (syntetizátor). Na nahrávce z Londýna vystupují i významní zahraniční hosté Yarah Bravo a DJ Vadim.

„Byl to zážitek na celý život. Stálo nás to strašně moc času, nervů, úsilí i peněz, ale kdybychom to měli podniknout znovu, jdeme do toho zas,” říkají Honza s Tomášem o natáčení skladeb pro své nové album v londýnském studiu, které nejvíc proslavila skupina Beatles. Nové cédéčko bude poprvé k dostání právě na koncertě v Lucerna Music Baru.

Vystoupení bude mít dvě části. V první části uslyšíte skladby, které skupina nahrála v jednotlivých studiích. V polovině večera přijde na řadu slavnostní křest. Ještě než klubové větráky vysuší poslední kapky šampaňského, Android Asteroid spustí druhou část svého koncertního vystoupení spočívající v dlouhé, epické skladbě ”Move”, kterou veřejnosti zahrají úplně poprvé. Hudebníci nás zavedou do světa výpravné muziky o třech vzájemně propojených kapitolách s názvy: ”Run”, ”Go” a ”Good News”.

Na koncertě uvidíte a uslyšíte stejnou sestavu, jaká se podílela na nahrání celé desky. Zvláštním hostem v první polovině představení bude nová producentská hvězda Nèro Scartch. O warm up i after party večera se postará DJ Robot.

Design obalu nové desky vytvořil jeden z nejvýznamnějších českých grafiků a výtvarníků současnosti Pavel Fuksa.

Výlet napříč galaxiemi začne ve 21 hodin. V předprodeji si můžete koupit lístky za 200 Kč, na místě pak za 250 Kč.

Další informace o kapele najdete na www.androidasteroid.com

Dodal: Pavel Eichler
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 17. 4. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. Android Asteroid pokřtí své nové album LIVE. Vychytané.cz. [Online] 17. 4. 2014. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7690. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Android-Asteroid-pokrti-sve-nove-album-LIVE
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.078s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.229.119.176
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 21:14