Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Majáles – „ nejlepší den v roce“

10. ročník Majálesu hodně překvapí. Pořadatelé přišli s mnoha inovacemi a jejich hlavním cílem je, aby tato akce byla nejlepším dnem v roce.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
10. pražský Majáles
středa 30. dubna 2014 12:00
(konec +- středa 30. dubna 2014 19:00)
Praha
Praha (CZ)
Soutěžilo se o Soutěžíme o 1x2 vstupy na pražský Majáles, který se koná v Letňanech dne 30.4.2014. . Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
První z inovací je rozšíření prostoru. Se zvyšující se účastí a růstem celého festivalu byla potřeba najít dostatečné místo. Výstaviště a letiště Letňany by měly poskytnout dostatečný prostor a i komfort pro velký počet lidí. Navíc je toto místo vzdálené jen tři minuty od stanice metra.

Další inovací je rozšíření studentského městečka a různě zaměřených zón. Studentské městečko je koncipováno tak, aby to bylo město snů pro každého studenta. Místo, kde je vše, co student potřebuje. Najdete tam tak zóny pěti největších pražských škol - UK, VŠE, ČZU, ČVUT a VŠCHT. Každá zóna bude také fungovat jako meeting point pro studenty daných škol a zázemí krále univerzit. Součástí studentského městečka budou také zóny jako International Island, kde se budou prezentovat zahraniční studenti, dále Art zone - galerie pod širým nebem, Sport n Fun zone a Queer zone. Co návštěvníky určitě potěší, bude design stagí. Budou postaveny tak, aby napomohly kapelám ze svých koncertů udělat skutečnou show a posílit tak Váš zážitek.V neposlední řadě je tu inovace asi nejzásadnější, a to jsou náramky. Každý z návštěvníků při koupi vstupenky dostane náramek, který bude fungovat jako vstupenka, bezhotovostní platební prostředek a jako identifikace u různých interaktivních kiosků. Náramek lze snadno nabít pomocí převodu na účet, Paypalu nebo platební kartou. Pokud peníze dojdou během akce, není důvod k obavám. Náramek bude možnost si dobít přímo na místě. Placení na barech bude probíhat jednoduše. Nejdříve se přiloží náramek na skenovací zařízení, barman načte objednávku a poté se ještě jedním přiložením objednávka potvrdí. Výhodou by mělo být zrychlení obslužnosti na baru.Peníze, které zbudou na náramku, se budou posílat do 14 dnů zpět na účet. Po celém areálu festivalu bude rozmístěno mnoho již zmíněných interaktivních kiosků. Zde budete mít možnost se vyfotit, natočit si pozdrav z festivalu, zahrát si různé hry, odpovědět na kvízy a volit krále. Všechny nasbírané data o aktivitách budou odeslány na email vlastníka náramku jako takové pěkné festivalové memento. Speciálně z videokiosků budou videa sestříhány a nahrány na youtube.

Možná někoho z Vás napadne, že festival Majáles díky náramku nashromáždí velké kvantum osobních informací. Není čeho se bát. Všechny tyto informace jsou ošetřeny ochranou osobních údajů. Videa, fotky či jiné informace budou sdíleny pouze vlastníkovi náramku a na něm bude, co bude chtít sdílet on sám. Čeká nás velkolepá akce, tak snad si ji všichni náramně užijeme!

Autorka: Kay17ryan / Vychytane.cz
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 17. 4. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. Majáles – „ nejlepší den v roce“. Vychytané.cz. [Online] 17. 4. 2014. [Citace: 28. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7687. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Majales-–-„-nejlepsi-den-v-roce“
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.114s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 34.239.148.127
Serverový čas: čtvrtek 28. září 2023 02:21