Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

BODYSHOT 3

29. září se příznivci klubovek a groovy techna mohou těšit na další večírek promo agentury Strobe.cz, třetí pokračování techno mejdanu Bodyshot! Uskuteční se stejně jako dva předchozí díly v klubu Angel v Březolupech u Zlína a jako hlavního hosta jsme si tentokrát pozvali djku Miss Renny!
Přidat na Facebook
Dále vystoupí rezidenti této párty - DJs Coma & Lucasch a jejich další hosté: Leex, Sidewinder, Mildee, Kita a Monoriderz (djset). Není žádnou novinkou to, že k bodyshotu patří tequila! Proto se těšte i nyní, zlatá i stříbrná bude opět na baru za pouhých 18 Kč, takže to můžete pěkně roztočit a vytvořit nezapomenutelnou atmosféru! :) Vstupné oproti předchozím dílům snižujeme, takže bude tentokrát za 70 Kč.

Miss Renny - biografie
Počátky jejího hraní spadají k roku 1998, kdy měla možnost poprvé si vyzkoušet práci s deskama a gramofony na menších student parties. Postupně experimentovala a hledala svůj styl v hudbě od acid housu, přes house, deep house až po tech house, techno a nakonec funky techno. Působila pod několika agenturami - začínala pod agenturou Moravian Techno, kde se podílela na spoluorganizaci menších klubových (parties organizované v klubech po celé české republie) a větších akcí (300 - 500 lidí), s hostujícími předními CZ TOP Djs.

Po rozpadu Moravian Techna, působila krátce pod hlavičkou RAVE CZ. Po cca půlroční pauze se vrátila zpět na scénu, a to sérií residentních klubových akcií v klubu Quadro v Uherském Hradišti ve spolupráci s ag. Strobe. Od počátku roku 2002 byla zastupována agenturou W production, kde vystupovala a byla rezidentkou na všech významějších akcích, pořádaných touto agenturou vedle takových zahraničních Djs jako - DJ Pacou, Felipe, Steven, atd. Za tu dobu hrála ve všech moravských i českých klubech na větších akcích, pravidelných klubovkách , se všemi známějšími českými Dji i se zahraničními (G - Force, Kazu Kimura.

Několikrát byla pozvána do vysílání radia Kiss (Zlín, Ostrava), hostovala též v pořadu radia JIH. Hrála několikrát na Slovensku a v Německu. Pravidelně hostuje na akcích pořádaných Klubem Fabric v Ostravě. Několikrát vystoupila také na brněnské party Apokalypsa.

V létě roku 2002 namixovala první oficiální demo, které se v recenzích časopisu Bassline Umístilo na předních místech. Její styl by se dal popsat jako funky techno, s prvky tech housu, s pravidelnými beaty,a groovy pasážemi a melodiemi. Dokáže však zahrát také tvrdší formu techna, perkusivní, ale pravidelné s výraznými basy.
Ve svém setu upřednostňuje pestrost, zvraty a gradace - "mám ráda zábavu, změny a napětí s pevným základem a čistými zvuky. Ráda požívám desky s vokály, nebo se spoustou ploch." - říká o svém stylu sama DJka.

Mezi její nejoblíbeněší producenty- Joel Mull, Mateo Murphy, Adam Beyer, Rinno Cerrone, Misstres Barbara, Danilo Vigorito, Stanny Fransen, Jel Ford, Mark Antonio, Hardcell, Mhonolink, Marco Bailey (Redhead). Alexander Kowalski, Cisco Ferreira

Starší rozhovor s Miss Renny k Apokalypse:
http://www.budu.cz/budu/index.php?zobraz_kategorii=5&subkategorie=36&clanek=752

Starší rozhovor s Miss Renny k party Techno Beauty:
http://www.housemusic.cz/party/27959/rozhovor-s-miss-renny?open=8791

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pondělí 24. 9. 2007 08:00
Prachař, Štěpán. 2007. BODYSHOT 3. Vychytané.cz. [Online] 24. 9. 2007. [Citace: 22. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=768. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/BODYSHOT-3
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.091s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.254.173
Serverový čas: pátek 22. září 2023 06:48