Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Beats for Love 2014 odhaluje další interprety

The Carlson Two, Golpe nebo taky Pavel Krejdl, jsou odhalenou novinkou tohoto týdne. Dnes představíme celkem dvanáct vystupujících ze tří scén.
Přidat na Facebook
Novou scénou letošního roku je stylisticky electro swing. A právě berlínské duo The Carlson Two jsou jedním z dalších headlinerů. Jejich široký repertoár a vystoupení plné energie a kreativity dostává publikum do varu po celé Evropě. Tuto scénu doplní čeští zástupci Paolo Di Maki, Max W a DayD ze Slovenska.I breakbeat zaznamená premiéru tento rok. Jedním z dalších vystupujících je CubaQa, člen Frenbass crew. DJ Sens, plzeňský rodák, úspěšný i jako promotér, vás také roztančí na breakbeatové stagi. Z exkluzivního bookingu Strobe.cz přijíždí i Mildee. A jako poslední novinku této scény dnes představíme Johna Weah, kolegu z Noisy Pioneers crew.Pro milovníky rovných beatů zde máme zajímavé tipy z oblasti techna. Jednoznačně jeden z nejuznávanějších techno djů v České republice Pavel Krejdl opět přijede do Ostravy a znovu představí svůj energický set všem příznivcům techna. Kdo by raději uvítal tvrdší tempo, tak se může určitě připravit na Golpeho, dje, producenta a vlastníka informačního a bookingového portálu schranz.cz Další DJ a producent v jedné osobě je Destroyer působícího v Praze. A dnešní den uzavřeme Makarovem, který je taktéž dj a producent a působí v hlavním městě.Veškeré informace, tipy a rady, aktuality a vše co Vás zajímá ve spojení s Beats For Love, naleznete na oficiálních stránkách festivalu www.b4l.cz

Odkazy:
www.b4l.cz – oficiální webová stránka festivalu
https://www.facebook.com/beats.for.love - oficiální stránka festivalu na fb

Zdroj: Beats for Love
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 15. 4. 2014 10:00
Chovancová, Michaela. 2014. Beats for Love 2014 odhaluje další interprety. Vychytané.cz. [Online] 15. 4. 2014. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7679. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Beats-for-Love-2014-odhaluje-dalsi-interprety
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.088s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.188.113
Serverový čas: neděle 24. září 2023 05:28