Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Na festivalu Let It Roll Open Air 2014 vystoupí Netsky LIVE!

Let It Roll postupně zveřejňuje informace ohledně programu chystaného letního festivalu, který je očekávanou každoroční událostí pro všechny fanoušky elektronické hudby. Organizátoři největšího elektronického festivalu potvrdili účast světoznámého projektu Netsky Live!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
LET IT ROLL OPEN AIR 2014
pátek 1. srpna 2014 21:00
(konec +- sobota 2. srpna 2014 04:00)
Areál bývalých kasáren
Benešov (CZ)
Netsky dorazí do Benešova v plné síle a fanoušci největšího drum and bassového festivalu v Evropě si tak budou moci vychutnat jeho live show v rámci Hospitality night na hlavním pódiu společně s předními jmény světoznámého vydavatelství Hospital Records.Po získání všech možných žánrových ocenění a dvou letech DJských vystoupení po celém světě přišel Netsky v roce 2012 s novým projektem. Netsky LIVE! Ohromující show doprovázená živou kapelou se během krátké doby stala jednou z nejžádanějších live vystoupení elektronické hudby na světě. Během posledních dvou let tento live projekt uskutečnil turné po USA, Austrálii, Novém Zélandu a Evropě. Vrcholem pak bylo vyprodání belgické Lotto Areny a následné hostování na velkolepém turné společně s Chase and Status Live po Britských ostrovech. Netsky dorazí do Benešova v plné síle a fanoušci největšího drum and bassového festivalu v Evropě si tak budou moci vychutnat jeho live show v rámci Hospitality night na hlavním pódiu společně s předními jmény světoznámého vydavatelství Hospital Records. „S Borisem (Netsky) jsme pravidelně v kontaktu, speciálně na festival Let It Roll se neskutečně těší a je velice rád, že může českým fanouškům vynahradit své live vystoupení, které byl nucen minulý ročník nahradit DJ setem. Dle jeho slov nás čeká nezapomenutelná show, do které vloží své naprosté maximum. “ doplňuje Kryštof benca, booking manager festivalu.

UKF On The Road with Netsky // video


Mezi další taháky programu bude rakouské duo Camo & Krooked, kteří poprvé v ČR představí svůj live projekt Zeitgeist, dále par britský producent Wilinson, francouzský projekt Dirtyphonics. Dále pak London Elektricity, Ed Rush & Optical, Loadstar, Fred V & Grafix, The Upbeats, Metrik, Ayah Marar Live, Neophyte, DC Breaks, Mefjus, Neonlight a mnoho dalších!
Další sérii jmen zahraničních účinkujících organizátoři festivalu zveřejní již tuto středu. Letní festival se koná 1. a 2. srpna 2014 v Benešově, ve Středočeském kraji. Předprodej vstupenek na tento jedinečný a atmosférou nabitý festival můžete zakoupit v síti Ticketportal.

Oficiální webové stránky festivalu: www.letitroll.cz
Facebook page festivalu: www.facebook.com/letitrollcz
Facebook event: www.facebook.com/events/1412125782357378
Link na předprodej vstupenek: http://www.ticketportal.cz/performance.aspx?idp=1284931

Dodal: Ondřej Vrba
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 15. 4. 2014 16:00
Chovancová, Michaela. 2014. Na festivalu Let It Roll Open Air 2014 vystoupí Netsky LIVE!. Vychytané.cz. [Online] 15. 4. 2014. [Citace: 15. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7678. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Na-festivalu-Let-It-Roll-Open-Air-2014-vystoupi-Netsky-LIVE!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.088s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 35.172.230.21
Serverový čas: pondělí 15. července 2024 01:12