Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Časový line up a poslední informace k sobotní Trancefusion

Již jen několik dní nás dělí od první a jedné z největších halových akcí tohoto roku TRANCEFUSION POWER OF ELEMENTS!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Trancefusion - Power of Elements
sobota 19. dubna 2014 18:00
(konec +- neděle 20. dubna 2014 06:00)
Průmyslový palác (areál Výstaviště Holešovice)
Praha 7 (CZ)
Na Trancefusion se chystají tisíce fanoušků tohoto hudebního žánru doslova ze všech koutů světa. Pevně věříme, že budete touto akcí nadšeni a že ve vás na dlouhou dobu zanecháme jen pozitivní vzpomínky. Pro vaši spokojenost jsme se snažili udělat maximum a doufáme, že vás nikoho nezklameme! Přejeme vám jen a jen dobrou zábavu, velkou výdrž a mnoho dávek euforie!

ČASOVÝ LINE UP:

TEMPLE OF ELEMENTS MAIN STAGE – PRAVÉ KŘÍDLO
18:00 – 19:00 ReOrder b2b Thomas Coastline
19:00 – 20:00 Estiva
20:00 - 21:00 Beat Service
21:00 - 21:15 Christian Burns live (1.část)
21:15 - 22:15 Solarstone
22:15 - 23:15 Andrew Rayel
23:15 - 23:30 Christian Burns live (2. Část)
23:30 - 00:40 BT
00:40 - 02:00 Ferry Corsten
02:00 - 03:20 Aly & Fila b2b John O‘Callaghan
03:20 - 04:20 Sean Tyas
04:20 – 05:20 John Askew
05:20 – 06:20 Ferry Tayle b2b Manuel le Saux
06:20 – 07:00 Darren Porter

JOHAN GIELEN AND FRIENDS STAGE – STŘEDNÍ HALA
22:00 – 23:30 Three Drives
23:30 – 01:00 Cor Fijneman
01:00 – 04:00 Johan Gielen
04:00 – 06:00 Virtual Vault

YES/ NO NEW TALENTS STAGE – FOYER
20:00 – 21:00 Aquatic Simon
21:00 – 22:30 Priest
22:30 – 23:30 Vikinz
23:30 – 01:00 Steve Sanders
01:00 – 02:30 Rossignol
02:30 – 03:30 Boxi
03:30 – 05:00 Unbeat & Zolike
05:00 – 06:00 K1aptcha

VSTUPENKY:
Předprodej vstupenek za současnou cenu 1190/2090/3190 končí dne 19.4.2014 ve 14:00 hodin. Poté budou ke koupi vstupenky již pouze na pokladně před vchodem do Průmyslového Paláce. Na místě budou vstupenky ke koupi za 1350/2190 a 3490 Kč. (obyčejná, Golden VIP a Diamond VIP s neomezenou konzumací). Pokladna bude otevřena od 17:00 hodin.

Na pokladnách budou ke koupi také za zvýhodněnou cenu 650,- Kč ke koupi vstupenky na Trancefusion – The Legends.TOKENY:
Na všech barech bude možné platit tak jako na předchozích TF pouze platebními žetony, tzv. TOKENY. Tokeny budou v hodnotě 40 Kč a budou možné půlit na poloviční hodnotu. V prostoru akce bude zabezpečený dostatek pokladen (pokladny budou umístěny u vchodů v Levém křídle, dále v Pravém křídle a ve foyer u výstupu ze Střední haly), takže nemusíte mít obavy z nějakých front. Jedna z pokladen v Levém a v Pravém křídle bude přijímat i platby v Eurech a platby kartou! Tokeny se budou prodávat v minimálním počtu 3 kusů a více. Na všech barech budou zřetelně umístěny nápojové lístky s cenami. Doporučujeme, abyste si nekupovali zbytečně velké množství tokenů, tyto nebudou na pokladnách vratné!

DOPRAVA/PARKOVÁNÍ V AREÁLU:
Kompletní informace o dopravě na Výstaviště najdete na našich stránkách www.trancefusion.cz v sekci party info/doprava. Součástí areálu Výstaviště je vnitřní parkoviště pro cca 300 vozů s poplatkem 150,- Kč za 24 hodin a parkoviště se nachází pod plaveckým bazénem. U Tesla arény je i velkokapacitní parkoviště, které pojme až 1000 vozů. Poplatek za parkovné činí 40,- Kč za hodinu.

SMLUVNÍ DOPRAVCE TRANCEFUSION:
Taxislužba JETAX se stala pro tuto Trancefusion jediným smluvním dopravcem s garantovanou nejnižší cenou. Doporučujeme všem návštěvníkům, aby pro dopravu na akci využili služeb JETAX, stačí zavolat na dispečink 14012 (při objednávce uvádějte heslo 134 a máte automaticky zajištěnou další slevu) Ještě před nástupem do vozu budete vědět konečnou cenu za jízdu. Před samotným Průmyslovým Palácem bude umístěno stanoviště našeho smluvního přepravce, rozhodně i v tomto případě doporučujeme pro cestu zpět z akce využít jejich služeb. Na místě bude přítomen dispečer, který bude jednotlivé jízdy koordinovat a ještě před nástupem do vozu budete vědět konečnou částku za jízdu.

OMEZENÍ:
Je zakázán vstup do prostor Průmyslového Paláce s jakýmikoliv nápoji, s jídlem, se zbraněmi a dalšími nebezpečnými předměty! Vstup na akci je umožněn pouze osobám straším 18 let.

KOUŘENÍ / YES/NO ZONE:
V místě konání akce bude zákaz kouření. Pro kuřáky bude vybudována v prostorách foyer zóna s barem, prostory pro sezení, bistro stolky. Součástí bude i venkovní zastřešený prostor na čerstvém vzduchu. Součástí kuřácké zóny je i YES/NO NEW TALENT STAGE.

VCHODY:
Do Průmyslového Paláce budou vchody umístěny v levém křídle (vchody budou zřetelně označeny). Pro majitele VIP vstupenek bude samostatný vchod do levého křídla vedle pokladny se vstupenkami. Upozorňujeme, že všechny vstupenky musí projít čtecím zařízením! Varujeme proto před nákupem vstupenek z pochybných zdrojů, případně od překupníků v blízkosti Výstaviště. Vstupenky mají několik ochranných znaků. Na vchodech obdrží také každá návštěvník oproti platné vstupence příslušnou pásku na ruku.

ŠATNY A UZAMYKATELNÉ BOXY:
Rozsáhlé velkokapacitní šatny budou umístěny v levém křídle Průmyslového paláce hned za vchody. Poplatek za šatnu bude činit 30 Kč. Jako novinku nabídneme tentokrát návštěvníkům i pronájem uzamykatelných boxů (tzv: lockerů), kterých bude k dipozici několik set kusů. Poplatek za pronájem tohoto boxu bude činit 200 Kč plus vratná záloha na klíč od boxu ve výši 100 Kč. Šatny i uzamykatelné boxy budou barevně odlišené a zřetelně označené. Prostory šaten budou dostatečně personálně posíleny pro rychlé odbavení.

OPUŠTĚNÍ PROSTOR:
Po opuštění prostor Průmyslového Paláce pozbývá vstupenka platnosti a není již umožněn návrat do místa akce!

GAME A RELAX ZONE:
V levém křídle Průmyslového Paláce se můžete těšit na rozsáhlé, které budou sloužit návštěvníkům pro aktivní odpočinek a načerpání energie při dlouhém třináctihodinovém programu. Těšit se můžete na stolní fotbálky, simulátory, šipky, masérky, oficiální foto stěnu, místa na sezení a další překvapení!

TOALETY:
V Průmyslovém Paláci je dostatečná kapacita šaten i toalet. Pevné toalety jsou v suterénu foyer z každé strany, navíc budou posíleny i množstvím mobilních toalet.

ZNAČENÍ:
V celém prostoru bude dostatek informačních tabulí s maximem potřebných informací v českém i anglickém jazyce. V prostoru bude i dostatek osob z pořadatelské služby v reflexních vestách s potiskem loga. Tito budou schopni zodpovědět maximum vašich dotazů!

PŘÍMÝ PŘENOS DANCERADIO A AFTERHOURS.FM:
Je již zvykem, že hlavní mediální partner akce Danceradio a nově i Afterhours.fm přinášejí z každé Trancefusion přímý přenos. Nejinak tomu bude i tentokrát, takže atmosféru akce mohou nasát i ti, kteří se nemohou z jakýchkoliv důvodů akce zúčastnit.

ON LINE ZPRAVODAJSTVÍ NA FACEFOOKU A TWITERU:
Počínaje čtvrtkem 17.4. začne na sociálních sítích Trancefusion stálé on line zpravodajství, které skončí v neděli 20.4. v dopoledních hodinách. Budeme vám přinášet zpravodajství z příprav, příletů DJs, zkoušek ale zejména i non stop zpravodajství z akce samotné. Těšit se můžete na mnoho exkluzivních fotografií, vzkazů DJs, reakcí návštěvníků apod.

PLATBA KARTAMI A EURO:
Na místě bude možno na místě platit na dvou pokladnách i platebními kartami a Eury. V levém křídle a ve foyer bude vždy jedna pokladna na tokeny vyhrazená pouze pro platby v Eurech a platebními kartami. Platební kartou bude možno případně platit i zakoupené věci v merchandise stánku vedle pokladen.

PARTY BOOKLET:
Každý z příchozích návštěvníků obdrží na vchodu od hostesek i tištěný PARTY BOOKLET s maximem důležitých informací k celé akci. Booklet bude mít formát A7, takže se vám hravě vejde do kapsy kalhot nebo do malé kabelky. Věříme, že i toto bude pro vás vzpomínka na TRANCEFUSION na památku. V bookletu bude i podrobný plánek celého areálu a časový line up všech tří stage.

BARY:
Na místě bude dostatek barů v obou halách, tak aby byli návštěvníci co možná nejrychleji obslouženi a nestáli zbytečně ve frontách. Bary budou dostatečně personálně obsazeny. Další bary budou i ve foyer. Těšit se můžete i na velký koktejlový bar v pravém křídle, speciální Vodka 42 Blended bar ve foyer a Red Bull bar v Pravém křídle.

OBČERSTVENÍ A VENKOVNÍ ZÓNA:
Tentokrát nabídneme návštěvníkům rozšířenou nabídku pokrmů a občerstvení v areálu. Bude zde umístěno hned několik stánků s nejrůznějším sortimentem. Před Průmyslovým Palácem bude vybudována velká venkovní zóna, kde se budou moc návštěvníci po celou dobu občerstvit, nadýchat čerstvého vzduchu. Součástí této zóny bude dostatek pivních setů na sezení a také kuřácký stan na čerstvém vzduchu.

MERCHANDISE TRANCEFUSION:
V prostorách levého křídla bude vedle vchodů umístěn i oficiální Trancefusion merchandisig stánek, kde budete mít možnost zakoupit si mnoho různých upomínkových předmětů k akci. V nabídce budou mikiny, pánská i dámská trička v několika barvách i provedeních, klíčenky, samolepky, plakáty, sluneční brýle, spodní prádlo, Trancefusion CD a další drobnosti. Nově se budou na místě přímo na přání návštěvníků prodávat trička s potiskem a hesly na zakázku. Tyto předměty bude možné platit tokeny nebo kartou.

VIP PROSTORY:
Majitelé GOLDEN VIP vstupenek budou mít přístup na označené VIP tribuny v pravém křídle a střední hale. Zde budou i místa k sezení, stůl s občerstvením a bary. Pro majitele DIAMOND VIP vstupenek bude vyhrazen prostor balkonů v prvním patře pravého křídla i střední haly. Zde bude vybudován dostatek míst k sezení, stoly s občerstvením, bar s neomezenou konzumací plného sortimentu nápojů.Majitelé Diamond VIP vstupenek mají umožněn přístup i do Golden VIP prostor. Majitelé VIP vstupenek mají zajištěný samostatný vchod, samostatné toalety a samostatné šatny. Hosteskami budou od vchodu uvedeni do příslušné sekce.

MOBILNÍ APLIKACE TRANCEFUSION:
Nezapomeňte, že Trancefusion má svou vlastní mobilní aplikaci se spoustou novinek. Pro majitele aplikace bude umožněno přednostní odbavení na vchodech. Během celé akce můžete hlasovat pro všechny DJs, dostávat notifikace a získávat aktuální novinky. Aplikace je dostupná pro operační systémy iOS a Android a nabízí mnoho užitečných informací a benefitů. Jednoduše použijte následující odkazy:
https://itunes.apple.com/cz/app/trancefusion/id611187038


https://play.google.com/store/apps/details?id=io.generify.android.event.trancefusion

ZVÝHODNĚNÉ VSTUPNÉ NA AKCI WONDERLAND 18.4. v MECCE
Ve spolupráci s pořadateli akce Wonderland a klubem Mecca nabízíme možnost zvýhodněného vstupného na akci Wonderland, která se koná den před Trancefusion v klubu Mecca. Majitelé vstupenek na Trancefusion zaplatí za vstupné 200 Kč (390 Kč bude běžná cena). V klubu Mecca bude v suterénních prostorech v provozu trance stage. Návštěvníci akce Wonderland budou mít navíc na místě možnost koupě vstupenek na Trancefusion za zvýhodněnou cenu 990 Kč. Oficiální pre-party se v tomto roce nebude konat.

OFICIÁLNÍ AFTER PARTY:
Ve STUDIO 54 odstartuje úderem čtvrté hodiny ranní oficiální afterparty k Trancefusion, která potrvá do pozdních odpoledních hodin. Před vchodem do Průmyslového Paláce budou hostesky Studia 54, které vám případně pomohou s vašimi dotazy a poskytnou vám maximum informací.

TRANCEFUSION – ta správná transfúze do žil české taneční scény! Po této noci budete jako znovuzrození.

Dodal: Zdenek Masopust
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 15. 4. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. Časový line up a poslední informace k sobotní Trancefusion. Vychytané.cz. [Online] 15. 4. 2014. [Citace: 3. 10. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7674. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Casovy-line-up-a-posledni-informace-k-sobotni-Trancefusion
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.083s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.115.114
Serverový čas: úterý 3. října 2023 15:51