Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Oslavte Světový den knihy světově...

...spolu s Thomasem Engerem ve středu 23. dubna v 17:00 v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí v Praze.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Křest knihy Thomase Engera Instinkt dravce + autogramiáda
středa 23. dubna 2014 17:00
(konec +- čtvrtek 24. dubna 2014 00:00)
Palác knih Luxor
Praha (CZ)
Proběhne zde křest jeho novinkové knihy Instinkt dravce spojený s autogramiádou. Protože Thomas Enger má blízko i k hudbě, kmotrem jeho knihy bude známý muzikant Xindl X, který má zase blízko k literatuře. Navíc budou v prodeji (nejen) jeho knihy za cenu bez DPH.

Instinkt dravce přináší další pokračování krimi příběhu s hlavní postavou novinářem Henningem Juulem. V pečovatelském domě v Oslu je nalezena mrtvá stařenka, které vrah do očí zarazil její vlastní pletací jehlice. Téhož dne se v tisku objeví palcové titulky, hlásající, že ministryně spravedlnosti Trine Juulová-Osmundsenová je nařčena ze sexuálního obtěžování mladšího politika, jehož totožnost zůstává utajena. Případ rozpoutá obrovské mediální šílenství. Do toho Trine obdrží anonymní výhrůžku, aby odstoupila z postu ministryně, jinak bude vyzrazeno její tajemství. Henning Juul je pověřen, aby napsal o vraždě v pečovatelském domě, ale současně se živě zajímá o případ své sestry Trine. Mezitím vrah udeří nanovo…Záštitu nad návštěvou převzal velvyslanec Norského království v České republice H. E. Jens Eikaas.

A jak se těší Thomas Enger do Prahy? „Byl jsem v Praze jen jednou, už je to deset let. Když si na svoji návštěvu vzpomenu, vybaví se mi především krásná architektura tohoto města. Vzpomínám si také také na vynikající večeři na Staroměstském náměstí. A na silnou bouřku, která nás přepadla přímo v centru města… Zkrátka se na návštěvu Prahy a na setkání s českými čtenáři velice těším.“

Dodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 14. 4. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. Oslavte Světový den knihy světově.... Vychytané.cz. [Online] 14. 4. 2014. [Citace: 3. 10. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7670. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Oslavte-Svetovy-den-knihy-svetove...
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.105s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.115.114
Serverový čas: úterý 3. října 2023 15:37