Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

SONO CENTRUM – luxusní hudební klub

Brno se brzy dočká nového luxusního hudebního klubu, který se stane nejmodernějším klubovým prostorem v ČR.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Goldfish
pátek 25. dubna 2014 21:00
(konec +- sobota 26. dubna 2014 04:00)
Sono Music Club
Brno (CZ)
Nová budova nabízí neotřelý a moderní design, uvnitř navíc nadstandardní komfort a vybavení. Ozvučení klubu, který bude sázet na zajímavou multižánrovou dramaturgii, zajišťuje studio Sono, jedno z nejlepších nahrávacích studií v ČR. Celý komplex doplňuje moderní hotel a výborná restaurace. SONO CENTRUM přivítá první návštěvníky 25.4.2014.

Společnost SONO Records se rozhodla otevřít v Brně multifunkční klubový prostor s přilehlou restaurací a hotelem. Od první chvíle vsadila na kvalitu a originalitu. Celý komplex na brněnské ulici Veveří ponese název SONO CENTRUM a jde o jedinečnou stavbu svého druhu v ČR, která bude určena k co nejširšímu kulturnímu a společenskému využití. Zkušenosti z provozování předního nahrávacího studia SONO se promítly i v nadstandardní úrovni technické vybavenosti klubu a výborné akustice sálu. SONO CENTRUM, i díky skvělé kuchyni místní restaurace a jedinečnému hotelovému provozu, doplňuje širokou nabídku služeb a má za cíl stát se významným místem kulturních aktivit v Brně.Oficiální datum otevření SONO CENTRA je 2.5.2014, kdy se chystá velká otevírací party.
První a zahřívací koncert se uskuteční již 25. 4., poslechnout si v tento den můžete jihoafrické duo Goldfish. V květnu a letních měsících nabídne klub širokou dramaturgii, kdy chce představit klub co nejširšímu publiku a připravit jej na podzimní smršť akcí a koncertů. Úvodní týdny klubu prověří například vystoupení kapel N.O.H.A. (SRN), Manfred Mann’s Earth Band (GB), Peter Lipa a Band (SK), Duke Ellington Orchestra (USA), Tři Sestry, Ewa Farna, Bratři Ebenové a řada dalších.

BUDOVA:
Návrh budovy od architekta Františka Šmédka respektuje požadavek maximálně kvalitního hudebního zážitku a zároveň propojuje všechny tři části centra (koncertní sál/klub, restaurace a hotel). Mimořádný důraz je kladen na komfort jak pro posluchače a hosty, tak i pro samotné účinkující. Kromě hudebních produkcí všech žánrů je zde počítáno s divadelními a filmovými představeními, tanečními party, kongresy, festivaly a dalšími kulturními a společenskými událostmi, pro něž je vždy možné prostory adekvátně upravit.KLUB:
Sál, s jedinečnou možností živého nahrávání, má tři podlaží se dvěma velkými balkóny a čtyřmi bary, velkorysé pódium i pro ty největší skupiny a orchestry, taneční parket, funkční vzduchotechniku a více než dostatečně prostorné a patřičně vybavené zázemí pro účinkující. Při tom všem si však zachovává velikost klubu, takže exkluzivní blízkost vystupujících je zaručena. Důležitou součástí technického vybavení je PA systém značky L-Acoustics, zvukový mixážní pult NEVE, nebo klavír značky Steinway.

KAPACITA: 700 míst na sezení nebo 1200 míst na stání (přízemí a dvě úrovně balkónů)

RESTAURACE:
Restaurace, které kraluje šéfkuchař Milan Macháček, nebude jen „součástí“ klubu. Díky kvalitní a moderní gastronomii jde o samostatný prostor, který bude nabízet kvalitní chuťový zážitek i pro denní návštěvníky.

ZAMĚŘENÍ: česká a světová sezónní kuchyně
KAPACITA: až 200 místHOTEL:
Hotel poskytne moderní vybavení a vysokou kvalitu ubytovacích služeb. Pro hosty a účinkující klubu představuje pohodlnou variantu ubytování. Stejně tak jako restaurace, bude i hotel fungovat nezávisle na provozu klubu.

POČET POKOJŮ: 39 (vč. dvou apartmánů)
VYBAVENÍ: moderně zařízené koupelny, LCD televize, klimatizace, bezplatná wi-fi

Dodal: Přemysl Štěpánek
Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 13. 4. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. SONO CENTRUM – luxusní hudební klub. Vychytané.cz. [Online] 13. 4. 2014. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7666. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/SONO-CENTRUM-–-luxusni-hudebni-klub
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: neděle 5. února 2023 12:11