Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kniha: Už je to tady!

Právě vychází kniha světově proslulého autora severské krimi Thomase Engera Instinkt dravce. Setkat se s ním osobně můžete 23. dubna během autogramiády
Přidat na Facebook
Dnes vychází třetí kniha světově uznávaného norského spisovatele Thomase Engera s názvem Instinkt dravce. Jedna z kritik tuto aktuální novinku charakterizuje:„Takhle vypadá psaní krimi na vysoké úrovni. Thomas Enger patří mezi autory extra třídy.“ I proto byla práva na jeho knihy prodána již do 23 zemí světa včetně Velké Británie, Německa, Japonska, USA, atd.

Thomas Enger přijede hned po velikonocích, aby podpořil vydání své již třetí knihy v češtině, a také aby se setkal se svými příznivci. Oslavte Světový den knihy světově – spolu s Thomasem Engerem ve středu 23. dubna v 17:00 v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí v Praze. Proběhne zde křest jeho novinkové knihy Instinkt dravce spojený s autogramiádou. Protože Thomas Enger má blízko i k hudbě, kmotrem jeho knihy bude známý muzikant Xindl X, který má zase blízko k literatuře.

Navíc budou v prodeji (nejen) jeho knihy za cenu bez DPH.

A jak se těší Thomas Enger do Prahy? „Byl jsem v Praze jen jednou, už je to deset let. Když si na svoji návštěvu vzpomenu, vybaví se mi především krásná architektura tohoto města. Vzpomínám si také také na vynikající večeři na Staroměstském náměstí. A na silnou bouřku, která nás přepadla přímo v centru města… Zkrátka se na návštěvu Prahy a na setkání s českými čtenáři velice těším.“Instinkt dravce přináší další pokračování krimi příběhu s hlavní postavou novinářem Henningem Juulem. V pečovatelském domě v Oslu je nalezena mrtvá stařenka, které vrah do očí zarazil její vlastní pletací jehlice. Téhož dne se v tisku objeví palcové titulky, hlásající, že ministryně spravedlnosti Trine Juulová-Osmundsenová je nařčena ze sexuálního obtěžování mladšího politika, jehož totožnost zůstává utajena. Případ rozpoutá obrovské mediální šílenství. Do toho Trine obdrží anonymní výhrůžku, aby odstoupila z postu ministryně, jinak bude vyzrazeno její tajemství. Henning Juul je pověřen, aby napsal o vraždě v pečovatelském domě, ale současně se živě zajímá o případ své sestry Trine. Mezitím vrah udeří nanovo…

Záštitu nad návštěvou převzal velvyslanec Norského království v České republice H. E. Jens Eikaas.

Mediálním partnerem návštěvy a knihy Instinkt dravce je Radiožurnál a Regionální Deník. Partneři návštěvy: NORLA, Neoluxor, Hotel Sovereign a Turner Public Relations s.r.o.
Thomase Engera vydává v České republice nakladatelství MOBA, www.mobaknihy.cz

Dodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 11. 4. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. Kniha: Už je to tady! . Vychytané.cz. [Online] 11. 4. 2014. [Citace: 3. 10. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7662. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kniha:-Uz-je-to-tady!-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.098s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.115.114
Serverový čas: úterý 3. října 2023 15:59