Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Zveme vás na 1. oficiální křest hudebního magazínu HELPMUSIC!

Co vás čeká? JOHNY MACHETTE, MIRO ŠMAJDA, kapela MONNA, módní přehlídka ROCKFASHION , welcome drink i tombola! Jako sudičky magazínu se ukáže kapela HARLEJ!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
VIP party & křest hudebního magazínu HELPMUSIC
středa 16. dubna 2014 19:00
(konec +- čtvrtek 17. dubna 2014 02:00)
Restaurant Club ORION
Praha (CZ)
„ Rozhodli jsme se, že umožníme našim čtenářům jednou do měsíce zažít, co znamená být VIP a postarat se o ně, jako o celebritu, nebo důležitého partnera. Protože to pro nás čtenáři ve skutečnosti opravdu jsou,“ uvedla organizátorka akce Martina Jablanovská

Kapacita OMEZENA, rezervace vstupenek a novinářské akreditace na helpmusic@email.cz

JOHNY MACHETTE:
Je držitelem ceny Český slavík Mattoni 2013 v kategorii Hvězda Internetu.
Před solovou dráhou účinkoval v kapele HZM (hovada za majkem), která své působení už ukončila. Do povědomí fanoušků hip hopu se dostal při soutěži na festivalu Hip Hop Jam a poté svým videoklipem Se zbláznim, který se stal v roce 2013 nejoblíbenějším videem na českém YouTube.

MIRO ŠMAJDA:
Finalista Česko Slovenská Superstar, kde ve finále skončil na 2. místě. Od té doby koncertuje a vystupuje. V roce 2010 se zúčastnil taneční show Let's Dance 4 po boku tanečnice Kataríny Štumpfové, kde v 9. kole odstoupil. V březnu 2011 zvítězil v anketě Žebřík 2010 ve třech kategoriích – Album roku (Čo sa týka lásky), Skladba roku („Last Forever“) a Objev roku.

MONNA: nový objev domácí scény se zahraničním rozhledem! Za pozornost stojí nová energická formace MONNA. Členové kapely s bohatou hudební minulostí v čele s krásnou brunetou Danou Yousifovou s charakteristickým hlasem. Sama kapela popisuje na sociálních sítích svou hudbu jako rozmanitou, drsnou i citlivou, jednoduchou i složitou.

„Jde o oživení domácího hudebního rybníčku, který to tolik potřebuje. Celkový projev skupiny se dotýká takových ikon jako jsou např. Guano Apes či Paramore. Nicméně místo prostého napodobování jsme spíše tečnou jejich oběžné dráhy," říká Tomáš Chrudimský, kytarista kapely.

Dodala: Martina Jablanovská
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 11. 4. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. Zveme vás na 1. oficiální křest hudebního magazínu HELPMUSIC!. Vychytané.cz. [Online] 11. 4. 2014. [Citace: 3. 10. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7660. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zveme-vas-na-1.-oficialni-krest-hudebniho-magazinu-HELPMUSIC!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.082s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.115.114
Serverový čas: úterý 3. října 2023 17:06