Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Beats for Love pomáhá dobré věci

Uspořádá warm up na podporu Linky bezpečí
Přidat na Facebook
Netradiční formu zahřívacího večírku zvolili organizátoři největšího tanečního festivalu v České republice Beats for Love. Po koncertu Kosheen tentokrát pořádají benefiční akci na podporu Linky bezpečí. Ta se dlouhodobě potýká s nedostatkem financí a každé třetí dítě v nesnázích se na ni proto kvůli přetížené lince nedovolá napoprvé.

Filosofie ostravského elektronického festivalu Beats for Love je spojovat lidi a umění a podporovat smysluplné projekty. Z toho důvodu se organizátoři rozhodli uspořádat benefiční akci na podporu fungování služeb Linky bezpečí. Ta pomáhá dětem a mladým lidem nejen v jejich obtížných a krizových životních situacích, ale i při jejich každodenních starostech a problémech.

„Teď je ale Linka bezpečí v nebezpečí. Nedostatek financí omezuje její služby, což má za následek děsivou bilanci. Kvůli nedostatku kapacity se na ni nedovolá průměrně 50 dětí za jednu hodinu. To je 1 200 dětí během jediného dne a noci. A protože my jsme festival, který lásku nemá jen v názvu, rozhodli jsme se pomoci,“ říká Kamil Rudolf, ředitel festivalu Beats for Love.V sobotu 19. dubna od 20:00 proto v ostravských Dolních Vítkovicích, konkrétně v kavárně U6 a také na náměstí mezi U6 a Multifunkční aulou Gong, zahraje více než desítka dýdžejů, kteří budou hrát bez nároku na honorář. Zazní club music a drum and bass, zahrají DJ Orbith, Martin Streed, Daniell, nFix & Candice, D´Safo, Dejl, Elvis, Madface, WDK, Femfing, Garnie:c nebo Dareen. Vstupenky vyjdou na 50 Kč, prodávat se budou na místě. Výtěžek z celé akce pak poputuje přímo na konto Linky bezpečí.

„Velmi si vážíme pomoci festivalu Beats for Love, všech účinkujících i návštěvníků, kteří přispějí na naše služby. Denně totiž s dětmi řešíme nejen jejich běžná trápení, ale i skutečně závažné problémy, jako je zneužívání, šikana nebo týrání. Linka bezpečí je pro mnoho dětí a dospívajících životně důležitá,“ dodává Pavlína Florianová ze Sdružení Linka bezpečí.

Veškeré informace, tipy a rady, aktuality a vše co Vás zajímá ve spojení s Beats For Love, naleznete na oficiálních stránkách festivalu www.b4l.cz
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 10. 4. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. Beats for Love pomáhá dobré věci. Vychytané.cz. [Online] 10. 4. 2014. [Citace: 21. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7645. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Beats-for-Love-pomaha-dobre-veci
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.08s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.206.194.21
Serverový čas: čtvrtek 21. září 2023 23:21