Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Program dubnových Free Mondays v ROXY - Novinky!

Dubnové Free Mondays v ROXY představují další zajímavá zahraniční jména. Jak už jsme zvyklí, zahraniční kapely a projekty doplní kvalitní český support. Neseď v pondělí doma a přijď objevit něco nového do ROXY. Vstup zdarma.
Přidat na Facebook
První pondělí se nám představí americká indie kráska Sara Jackson-Holman za supportu Whispering of Soul. 14. dubna rozjedou elektro-punkovou jízdu kluci z kapely Kluci a týden po nich metalcoreový mejdan nekompromisní Marina a rakouští In This Temple. Duben zakončíme domácím indie-popem v podání Holden Caulfield společně se shoegaze objevem Manon Meurt.

Kompletní program a novinky sledujte také na Facebooku Free Mondays

Po 7. 4. SARA JACKSON-HOLMAN (USA), WHISPERING OF SOUL (CZ)
indie-pop, female vocalists, piano
Sara Jackson-Holman křehká kráska z Oregonu se představí v rámci Free Mondays v ROXY již podruhé. Zpěvačka, skladatelka a výborná hráčka na piáno si v minulém roce získala pražské publikum a tak v jarním turné nemohla ROXY chybět. Charakteristické klavírní melodie v kombinaci s jejím hlasem vás prostě musí uhranout. Melodie jejího prvního úspěšného singlu Into the Blue vám bude určitě povědomá. Whispering of soul je indie-rocková kapela stavící písně na zapamatovatelných melodiích s důrazem na refrén, dynamické pojetí a s ohledem na smyčcové aranže.Po 14. 4. KLUCI (CZ)
elecro, punk, boys
Kapela KLUCI je pětičlenná electro-punková formace z Broumova. KLUCI v sobě spojují živé punk-rockové nasazení a energii s tvrdší electro produkcí a hip-hop samply. V ROXY premiérově zahrají přibližně půlku písniček z nové desky, kterou v současnosti dokončují a jejíž směr je daný 80"s punkem a současnou dirty electro scénou.Po 21. 4. MARINA (CZ), IN THIS TEMPLE (AT)
post-hardcore, experimental, metalcore
Marina je mladá post - hardcoreová skupina z Prahy, o které se v poslední době začíná čím dál tím více mluvit. V prosinci 2010 Marina vydala EP IN HEARTS THE HOPE PREVAILS a v současné době bude na koncertech představovat nový materiál. Pokud máte rádi kapely ve stylu amerických A Skylit Drive a jim podobným, určitě dejte Marině šanci. Určitě o nich ještě bude na naší scéně v budoucnu hodně slyšet.
In This Temple z rakouského Grazu se vyznačují velmi silnými živáky a nenechají se uzamknout to žádné škatulky. Pokud bychom je chtěli alespoň trochu lokalizovat, nejblíže mají k metalcoru. Přijďte se přesvědčit sami!Po 28. 4. HOLDEN CAULFIELD (CZ), MANON MEURT (CZ)
indie/pop, shoegaze
Kapela Holden Caufield pokřtí nový singl Save The World, který vznikl v produkci Armina Effenbergera (Cartonnage, Adam Mišík a další) a kapela v něm dle všeho opět svůj zvuk dále. Pokud máte rádi kapely jako The 1975, Youngblood Hawke nebo CHVRCHES, měla by vás jejich hudba oslovit.
Shoegazová senzace Manon Meurt z Rakovníka, která předskakovala legendárním My Bloody Valentine pokřtí v ROXY své debutové album Zajímavostí je že nová deska vznikala za pomoci fanoušků prostřednictvím crowfund kampaně na HitHitu! Máte-li rádi hlasité kytary a zasněný zpěv, je to to pravé. Frontmanka Káťa společně s basačkou Simčou vás nemůžou nechat chladnými!Dodal: Daniel Bacho
Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 6. 4. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. Program dubnových Free Mondays v ROXY - Novinky!. Vychytané.cz. [Online] 6. 4. 2014. [Citace: 28. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7641. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Program-dubnovych-Free-Mondays-v-ROXY---Novinky!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.069s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 34.239.148.127
Serverový čas: čtvrtek 28. září 2023 04:15