Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Lucerna Music Bar bude hostit Walking Papers

Super kapela Walking Papers v Praze namíchá koktejl z ingrediencí Guns N’Roses, Pearl Jam, The Missionary a Screaming Trees
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Walking Papers
pátek 13. června 2014 19:00
(konec +- pátek 13. června 2014 22:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Co vznikne když se smíchají ingredience Guns N' Roses, Pearl Jam, The Missionary Position a Screaming Trees? Kapela Walking Papers!

Kapela vznikla v roce 2012 v Seattle a členy jsou Duff McKagan (ex-baskytarista Guns N' Roses, Velvet Revolver, Loaded), Barrett Martin (bubeník Screaming Trees, který se dříve zapojil do projektu Mad Season) a členové The Missionary Position Benjamin Anderson a zpěvák Jeff Angell. Na desce, kterou produkoval Jack Endino (Soundgarden, Nirvana, Mudhoney) výraznou měrou přispěl také kytarista Pearl Jam Mike McCready.

Walking Papers ukazují, že ke skvělé písničce je potřeba hromových bicích, brutální basovky a vytí kytar stejně jako zvuku marimby a vibrafonu. Písničky alba jsou jednotlivé příběhy, ale jako celek vypovídají o bludných duších, střetu vůlí a temné kráse amerických srdcí.

Britský časopis Classic Rock chválí album jako “mistrovské dílo nálad a napětí” a zařadil je mezi 20 nejlepších kapel roku. Nikoliv mezi 20 nejlepších nových kapel, ale opravdu mezi dvacítku těch celkově nejlepších.

“Rozjet to pořádně” je heslem Walking Papers, ať už je řeč o skládání nebo živých koncertech. “Každý večer je to takové dobrodružství," říká McKagan. "Někdy si přidáme další písničky těsně předtím, než vyběhneme na jeviště, I když nebyl čas je pořádně nazkoušet. Pořádně to rozjedeme a ono to funguje. Asi nám to jde pod tlakem všech těch reflektorů na pódiu!"

“Nikdy mě nenapadlo, že ta kapela bude mít takovou sílu," říká Angell. "Každej z nás umí hrát na svůj nástroj jako bůh a lidi mi říkaj, že v nich naše písničky vyvolávaj stejný emoce jako filmy nebo romány a to se mi fakt líbí. Lidi se tomu prostě musí otevřít. A na nás je ten zbytek.”

Charles Cross, hudební kritik New York Times, o nich mluví jako o momentálně nejlepší rockové kapele ze Seattle.

Zda se tato tvrzení zakládají na pravdě, budete mít možnost poznat 13.června od 19.hodin v pražském Lucerna Music Baru.

Vstupenky za 330,- Kč + poplatky budou k zakoupení v sítích Eventim, Ticketpro, Ticketportal, Tickestream a na webu www.musicbar.cz V pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. Na místě v den koncertu za 440,- Kč.

Více info na:
www.walking-papers.com
www.facebook.com/walkinpapersmusic
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Dodal: Michal Rejzek
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 4. 4. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. Lucerna Music Bar bude hostit Walking Papers. Vychytané.cz. [Online] 4. 4. 2014. [Citace: 3. 10. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7637. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Lucerna-Music-Bar-bude-hostit-Walking-Papers
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.106s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.115.114
Serverový čas: úterý 3. října 2023 15:31