Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Pár otázek pro Eddie Stoilow

Rozhovor s Eddie Stoilow před jejich koncertem s Kosheen ve Forum Karlín 15. 5.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Kosheen Live
čtvrtek 12. června 2014 19:00
(konec +- pátek 13. června 2014 00:00)
Forum Karlín
Praha 8 - Karlín (CZ)
Jak probíhá vaše současné turné k nové desce baby?
Baby tour 2014 je vlastně u konce a jsme nadšeni! Z reakcí fanoušků a všeho kolem! podařilo se něco, o čem jsme před pár měsíci jen snili! V neposlední řadě vyprodaná Lucerna. takže děkujeme fanouškům!

Jak by jste okomentovali nový zvuk desky a jak se deska ve studiu tvořila?
Zvuk je vesměs bohatý z našeho pohledu. používáme akustické nástroje ve společnosti elektroniky. každá píseň si zasloužila trochu jiný přístup a aranž, to máme nejradši. Podstatou je písnička jako taková, následně dotváříme atmosféru.Kdo se autorsky a producentsky na desce podílel? Co Vás nejvíc inspirovalo?
Nejvice a nejradši skládáme ve složení Klavír a zpěv nebo klavír, kytara a zpěv! Inspiruje nás vše kolem - pokaždé převáží jiné prvky. Hlavně nás žene touha být spolu jako kapela, jsme hudební rodina!Na úspěšném vystoupením na Rock for people se u Vás střídali dva bubeníci ten Váš stálý a Petr Čech? Jak to spolu dávají?
Dostáváme tuto otázku poměrně často. je zvláštní, jak v tom někdo hledá rivalitu. My to citíme jako posun dál, dělat určitě věci nafádně a nestandardně. to fanoušky přeci baví. Petr je náš přítel a řešíme spolu hodně věcí. Takhle nás to prostě baví!

Zpíváte anglicky, myslíte že si Váš zvuk oblíbí čeští fanoušci? Vedete mnoho rozhlasových hitparád, ale většina si myslí, že jste zahraniční kapela.
No po vyprodané Lucerně nemám obavy, že lide v České republice jsou vnímaví a najdou si sami, co potřebuji, a co jim může dělat dobře! každá hudba své kouzlo!

15.5. otevíráte v Praze nový moderní multimediální prostor Forum v Karlíně spolu s Kosheen. Co přivezete oproti jiným koncertům nového? Tak na tuto akci se velmi těšíme a vážíme si pozvání! připravujeme již program, ale samo sebou bude to překvapení. podobný prostor Praze chyběl a společné vystoupení s Kosheen je pro nás dárkem.Eddie Stoilow odkazy:
http://www.eddiestoilow.com/
https://cs-cz.facebook.com/EddieStoilowMusic

Dodal: Zdenek Masopust
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 3. 4. 2014 09:00
Chovancová, Michaela. 2014. Pár otázek pro Eddie Stoilow. Vychytané.cz. [Online] 3. 4. 2014. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7632. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Par-otazek-pro-Eddie-Stoilow
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.188.113
Serverový čas: neděle 24. září 2023 05:24