Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Orion vydal novou sólovou desku Noční vidění

Veterán české hiphopové scény Orion vydává po 9 letech novou sólovou desku Noční vidění. Album rappera skupiny PSH vyšlo 1. dubna na značce Bigg Boss a včera večer se na release party v pražském Groove baru dostalo do rukou prvním fanouškům.
Přidat na Facebook
Čtrnáct skladeb vznikalo přes rok, na výsledném tracklistu se podílelo dvanáct producentů, mezi nimiž jsou jak známá jména jako Mike Trafik, DJ Wich, DJ Enemy, tak čerstvá krev jako Cuffia, Ondryk, Frank Flames nebo Donie Darko.

Celé album si skladbu po skladbě můžete poslechnout zde
http://youtu.be/zGdmoy_jIHc

Jak Orion prohlásil v několika rozhovorech, k vydání nové desky po tolika letech od poslední sólovky Teritorium 2 přispěl i loňský úraz. „Byl jsem měsíc v nemocnici a měl jsem čas nad tím popřemýšlet. Sepsal jsem si spoustu témat, byl na to klid a nelítal jsem po venku,“ řekl rapper serveru Bbarak.czDeska vznikla ve režii dvorního producenta PSH Mike Trafika v jeho studiu Star Works. V současnosti jsou z ní už venku dva videoklipy Zkus chodit v mejch botách a Vesmírnej odpad. Třetí Orionovo album překvapí releativně ponurou atmosférou.

„Veselejch pecek jsem prostě natočil už hodně a teď jsem měl náladu na tohle. Není to ale tak, že bych měl nějaký deprese, jen se mi teď líbí dělat věci v temnější náladě. Už to dělám dlouho a nemůžu točit věci jako lidi, kterejm je dvaadvacet,“ vysvětluje Orion v novém čísle tabletového časopisu Headliner.

Album je k dostání na www.biggboss.cz

Dodal: Pavel Eichler
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 3. 4. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. Orion vydal novou sólovou desku Noční vidění. Vychytané.cz. [Online] 3. 4. 2014. [Citace: 27. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7630. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Orion-vydal-novou-solovou-desku-Nocni-videni
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.081s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.188.113
Serverový čas: středa 27. září 2023 01:10