Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

TOMÁŠ KLUS zahrál bosý, moderátor chtěl skočit z věže

Pražské radio City pokračuje i nadále v unikátním projektu CITY LIVE, do kterého si tentokrát přišel zahrát a zazpívat oblíbený český písničkář a lidský filosof TOMÁŠ KLUS s jeho Cílovou skupinou.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
CITY LIVE SPECIÁL: Tomáš Klus
pátek 28. března 2014 15:00
(konec +- pátek 28. března 2014 22:00)
Rádio City
(CZ)
Takto výjimečný interpret si žádal netradiční místo, a proto se tým radia City rozhodl hudební show odvysílat živě ze staré zvonice pražské Jindřišské věže.Pátek 28. března byl ten den D a patnáctá hodina byla tou hodinou H. V krásných prostorách staré zvonice pražské Jindřišské věže se rozezněla okouzlující zvonkohra, aby zahájila netradiční akustický koncert přenášený na vlnách pražského radia City. V něm vystoupil oblíbený český muzikant TOMÁŠ KLUS a jeho Cílová skupina, aby představili nejen své starší hity, ale zejména novinky z čerstvého alba PROMĚNAMĚ. Tomáš odehrál celou hodinu bosý a společně s parťákem Jirkou Kučerovským prozradil posluchačům radia City své plány do budoucna – v šedesáti chce prý zpívat Marii na kolonádě v lázních. Moderátor pořadu Petr Slíva to neměl s chlapci jednoduché, ke konci pořadu se dokonce rozhodl spáchat harakiri skokem z Jindřišské věže. Tomáš Klus mu k tomu popřál příjemný let. Nakonec vše dobře dopadlo, spokojení byli posluchači radia City, dvacítka vyvolených přímo v Jindřišské věži i Tomáš Klus s kapelou.Dodal: Michal Krčmář
Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 30. 3. 2014 16:00
Chovancová, Michaela. 2014. TOMÁŠ KLUS zahrál bosý, moderátor chtěl skočit z věže. Vychytané.cz. [Online] 30. 3. 2014. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7616. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/TOMÁS-KLUS-zahral-bosy,-moderator-chtel-skocit-z-veze
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.069s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: neděle 5. února 2023 12:24