Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

První warm up Beats for Love s Kosheen už tento pátek v Ově

Jejich melodie se objevily v oblíbené kriminálce Las Vegas nebo v počítačové hře Fifa. Po jedenácti letech se do Ostravy opět chystá britská drum and bassová a rocková kapela Kosheen. Zahraje tady v rámci takzvaného warm-upu k tanečnímu festivalu Beats for Love už tento pátek.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Beats for Love warm-up w/ Kosheen
pátek 28. března 2014 19:00
(konec +- sobota 29. března 2014 02:00)
BONVER Aréna
Ostrava (CZ)
Poslední pátek v březnu patří jedné z největších novinek letošního festivalu Beats for Love – prvnímu zahřívacímu večírku v pořadí, kterého se jako hlavní hvězda zúčastní britské hudební trio Kosheen. „Kosheen budou koncertovat hodinu a půl a fanoušci se mohou těšit na přehlídku největších hitů za dobu jejich existence. Zahrají staré pecky stejně jako songy z nejnovějšího alba Solitude. Pro zpěvačku Sian Evans máme nachystané její oblíbené šampaňské a kapela si objednala také vodu z ledovce Evian,“ zmínil zajímavosti pořadatel koncertu a ředitel festivalu Beats for Love Kamil Rudolf.

Kapela Kosheen přistane tento pátek v 10 hodin dopoledne na letišti v polských Katowicích, po přesunu na hotel pak přibližně v 15 hodin proběhne zvuková zkouška na samotný koncert. Akce začíná v 19 hodin a před i po kapele Kosheen se představí hned pětice oblíbených domácích dýdžejů. Celý večer odstartuje DJ Lowa, následovat bude Mathiass O’zana a Lumír Mořkovský, kterého pak už ve 22:30 vystřídá samotná kapela.

Po kapele Kosheen vystoupí dvojice dýdžejů v rytmech zlomených beatů DJ Kmin aka Kmo3 a DJ Fantek. „Celá akce bude trvat až do čtvrté hodiny ranní a rozhodně nebude poslední v pořadí. V půlce dubna nás čeká další warm up spojený s Linkou bezpečí, která je momentálně bohužel v nebezpečí. Tuto událost proto budeme koncipovat jako benefiční akci k osvětě a finanční pomoci pro zmiňovanou nadaci,“ prozradil už nyní Matyáš Ožana z marketingového týmu Beats for Love.

Koncert kapely Kosheen se uskuteční v pátek 28. března 2014 v ostravské Bonver Aréně od 19 hodin. Vstupenky se dají koupit www.eventim.cz, v Ostravě v hudebním klubu Barrák nebo v hudebninách Braun, ve Frýdku-Místku v Beskydském informačním centru a v hudebním klubu Stoun. Cena v předprodeji činí 290 Kč, cena na místě je 350 Kč.
Veškeré informace, tipy a rady, aktuality a vše co Vás zajímá ve spojení s Beats For Love, naleznete na oficiálních stránkách festivalu www.b4l.cz

Zdroj: Beats for Love
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 26. 3. 2014 15:00
Chovancová, Michaela. 2014. První warm up Beats for Love s Kosheen už tento pátek v Ově. Vychytané.cz. [Online] 26. 3. 2014. [Citace: 12. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7604. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Prvni-warm-up-Beats-for-Love-s-Kosheen-uz-tento-patek-v-Ove
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.12s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.200.140.218
Serverový čas: pátek 12. července 2024 20:24