Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

LocoMatiV aneb tempo lokomotivy na Beats For Love 2014

Rychlost a dynamika lokomotivy. Temperament spojení djů Slovenska a Belgie. Jako každé úterý Vám tentokrát představujeme LocoMatiV aka Matthew & Dualizers.
Přidat na Facebook
Není pochyb o tom, že scény s rovnými beaty prozatím nabízí široké spektrum rychlostí. Tento týden Vám rádi odprezentujeme LocoMatiV. Djské duo ze Slovenska a Belgie, zástupci hard techna a schranzu. A kdo stojí za tímto djský spojením?

Matthew, rodák z Bratislavy, aktivní jako producent, promotér a taky manažer slovenské bookingové agentury The Young Blood. Za svou osmiletou kariéru vydal řádu remixů pro techno jména jako Sepromatiq, Instigator, Jason Little, Arkus P a další. Během těchto let jako dj navštívil spoustu zemí od Venezuely, Portugalsko, Belgii až po Maďarsko. S kolegou z Dualizers od tohoto roku vystupují jako již zmínění LocoMatiV.Neméně aktivní je i jeho djský partner z Dualizers. Z počátku hudební kariéry se Dualizers skládalo ze dvou členů, Michael de Cuyper a Mattias Bulik, taktéž známi jako Cuyper a Ble3k. Ovšem ze zdravotních důvodů musel Michael de Cuyper svou kariéru ukončit a Dualizers tak stálo na pokraji rozvoje projektu Dualizers jako jednotlivec. I to byl důvod proč se Matthew a Mattias dali dohromady a vytvořili projekt LocoMatiV. I přesto, že jejich styl je odlišný, tato kooperace funguje dokonale. A právě v Belgii si odbyli i svou premiéru.Toto jsou LocoMatiV, nové motivované djské duo na scéně s hard techem. A na Beats For Love představí to, co dělá tento festival jedinečným, mládí, temperament a dravost.
Veškeré informace, tipy a rady, aktuality a vše co Vás zajímá ve spojení s Beats For Love, naleznete na oficiálních stránkách festivalu www.b4l.cz

Odkazy:
www.b4l.cz – oficiální webová stránka festivalu
http://www.facebook.com/beats.for.love - oficiální stránka festivalu na fb
http://www.facebook.com/events/256008524549264/ - oficiální událost warm upu na fb

Zdroj: Beats for Love
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 26. 3. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. LocoMatiV aneb tempo lokomotivy na Beats For Love 2014. Vychytané.cz. [Online] 26. 3. 2014. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7601. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/LocoMatiV-aneb-tempo-lokomotivy-na-Beats-For-Love-2014
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.091s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 35.172.224.102
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 10:54