Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

11. výročí oslaví Majáles opět na Výstavišti

Loňský prostor konání, na kterém Brněnský Majáles “přistál” neplánovaně, se osvědčil a nabízí další možnosti rozšíření.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
11. brněnský Majáles
středa 7. května 2014 12:00
(konec +- středa 7. května 2014 19:00)
Brno
Brno (CZ)
Brněnské výstaviště loni poskytlo útočiště Majálesu necelé tři týdny před konáním akce, přesto se tento areál perfektně osvědčil. “Výstaviště je pro jednodenní akci naší velikosti ideálním prostorem, má jak velké venkovní, tak kryté plochy,” uvádí tiskový mluvčí Štěpán Neubauer. Přesto se letos celkový prostor ještě rozšíří. “Kvůli pohodlí návštěvníků přidáváme obří pavilon P a sousední plochy,” dodává Neubauer.

Majáles nabídne program na 5 venkovních a 4 krytých scénách v pavilonech. Pavilon Z bude opět sloužit jako odpočinková a servisní zóna. Kryté haly poskytnou útočiště návštěvníkům až do ranních hodin.

Headlinery budou Tomáš Klus, Chinaski a Horkýže Slíže
V podvečer 3. března oznámil Jan Kraus ve speciální show zbývající hlavní taháky letošního ročníku. Jsou jimi Tomáš Klus, Chinaski, Horkýže Slíže, Divokej Bill, Mandrage, MIG 21, Vypsaná Fixa, Wohnout, UDG a metaloví Dymytry. Pořadatelé také kromě oznámených anglických THE FEUD potvrdili druhou zahraniční návštěvu - holandské KENSINGTON. “Letošní program nabízí jednak vše dobré z loňských ročníků, druhak přináší zlepšení v nemainstreamových žánrech. Dvě pódia zůstanou vyhrazena pouze studentským kapelám, kterých se letos představí minimálně patnáct,” uvádí dramaturg Michal Šamánek.
O festivalech Majáles

Majálesy v Praze, Brně a Hradci Králové pořádá 11. rokem Studentská organizace StudentZone. Jde o akce s největší studentskou organizační základnou v ČR. Myšlenka "celoměstského" Majálesu je založena na spolupráci studentů napříč všemi vysokými a středními školami.

Výsledkem jejich práce je organizace jak akcí širšího programu oslav v Majálesovém měsíci studentů (tj. stavba májky, kandidátské večírky králů Majáles, celková kampaň králů a miss, pestré doprovodné akce), tak hlavního dne oslav (majálesový průvod, velké studentské zóny na Majáles OpenAiru, koncerty studentských kapel, volba krále, prince a miss Majálesu).
Studenti tvoří jasnou majoritu také mezi návštěvníky akcí, přestože je akce zcela otevřena veřejnosti. Proto má festival opravdový duch mládí a svůj nenapodobitelný genius loci.

Více informací o programu: http://brno.majales.cz/program/

Více informací o čipových náramcích: http://brno.majales.cz/naramky/

Dodala: Kateřina Gardoňová
Missquire
(Michaela Chovancová)
sobota 22. 3. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. 11. výročí oslaví Majáles opět na Výstavišti. Vychytané.cz. [Online] 22. 3. 2014. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7590. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/11.-vyroci-oslavi-Majales-opet-na-Vystavisti
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 18:55