Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Předskokany australských Cut Copy obstarají čeští DEATHS!

Máme skvělou novinku pro fanoušky domácí alternativní scény! Hvězda českého synth-popu, projekt Deaths, se ze svého dočasného berlínského útočiště vrací do Prahy, aby vystoupil před australskou čtveřicí Cut Copy!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Excelent Jukebox: CUT COPY
pondělí 21. dubna 2014 21:00
(konec +- úterý 22. dubna 2014 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
ejich show se koná již 21. dubna v Lucerna Music Baru v rámci série Excelent Jukebox. Lístky na koncert jsou k zakoupení v síti Ticketpro nebo přes webové stránky či box office Lucerna Music Baru.

Za projektem Deaths stojí mimořádně nadaný skladatel a producent Igor Bruso, který je také autorem hitů jako Crystal Nights nebo Karaoke Blues. Rodák z Kamčatky žil v České republice od svých 12ti let. Kromě hudby se také věnuje módní fotografii nebo filmové režii. Natočil např. dvě videa pro svou kapelu a také klipy pro Swan Bride nebo Charlie Straight. Poté, co se Bruso na podzim minulého roku přestěhoval do Berlína, nabral projekt dalších rozměrů: tam totiž potkal italského kytaristu Marca Blarzina, japonskou zvukovou experimentátorku Yaz Uemura, a spolu se slovenským bubeníkem Tomášem Hribíkem tak v současnosti pracují na debutovém EP.

Deaths - Karaoke Blues from Igor Bruso on Vimeo.Cut Copy, rodáci z Melbourne, jsou na cestách již od začátku března, kdy započali světové turné v australské Sydney. Mezitím se stačili objevit i na velkých světových festivalech jako je SXSW, v květnu pokračují dále na Sasquatch nebo barcelonskou Primaveru. Před nedávnem se také objevil nový videoklip k singlu We Are Explorers, jehož inovativní aspekt spočívá v tom, že je celý sestaven z objektů vytisknutých 3D technikou. A co víc, kód k videu si můžete stáhnout jako open source a vytvořit si tak vlastní svítivě zelené Cut Copy postavy.Dubnová show Cut Copy za asistence magických Deaths slibuje zásadní dávku elektroniky, jemných melodií a řezaných synthů, nenechte si jí proto ujít! Vstupenky mizí rychle, takže doporučujeme koupit co nejdříve! Učinit tak lze v síti Ticketpro nebo na webu či box office Lucerna Music Baru. Cut Copy se podle svých vlastních slov do Prahy už nesmírně těší, takže neváhejte a pojďte si “Free Your Mind”! Koncert probíhá v rámci koncertní série Excelent Jukebox.

FB event: http://www.facebook.com/events/623467371025866/?fref=ts

Dodala: Dominika Janigová
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 24. 3. 2014 11:00
Chovancová, Michaela. 2014. Předskokany australských Cut Copy obstarají čeští DEATHS!. Vychytané.cz. [Online] 24. 3. 2014. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7587. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Predskokany-australskych-Cut-Copy-obstaraji-cesti-DEATHS!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 02:31