Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Brody Dalle přijede do Prahy jako host Queens of the Stone Age

Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Queens of the Stone Age (USA)
pondělí 11. srpna 2014 21:00
(konec +- úterý 12. srpna 2014 04:00)
Forum Karlín
Praha 8 - Karlín (CZ)
Brody Dalle je už od devadesátých let pěkně ostrá muzikantka. Nejdřív byla zpěvačkou vlivné punkové kapely The Distillers ze západního pobřeží a pak členkou alternativní skupiny Spinnerette, kde s ní hráli Alain Johannes, Tony Bevilacqua a Jack Irons. Její sólové desky jsme se ale doposud nedočkali. Fanoušci však mají důvod k radosti, neboť její album Diploid Love vyjde 28.dubna.

"Přišlo to v pravý čas," prozradila Dalle časopisu Rolling Stone v Austrálii, kde právě zahajuje turné s Nine Inch Nails a Queens of the Stone Age (její manžel je Josh Homme z QOTSA ). "Je to pro mě jediný způsob, jak se posunout dopředu. Nikam jinam jsem jít nemohla ."

Před několika dny zveřejnila druhý singl z alba s názvem "Parties for Prostitutes". Její chraplák je na něm hnán narůstajícím rytmem a bzučením varhan, dokud se v refrénu nepřidají bicí a ostré kytary. Dalle složila písničku na varhánkách Fun Machine v Encinu v Kalifornii, kde žila. Pak se, dle jejích slov, přidal Johannes (Arctic Monkeys, Mark Lanegan) a "napsal několik pěkně strašidelnejch partů, který zněj jako byznysmen s pořádnou depkou v hnědým obleku v centru L.A. v největším letním vedru. Jsou neuvěřitelný." "Je to písnička o zradě," dodává. "Je to takový fuck you."Brody Dale se z Austrálie přesune do Evropy, poté do Severní Ameriky a pak zpět na starý kontinent, aby pokračovala v turné QOTSA jako jejich host. S QOTSA zamíří i do Česka, kde se 11.srpna představí pražskému publiku v novém multifunkčním sále Forum Karlín.
Vstupenky na koncert Queens of the Stone Age s hostem Brody Dalle jsou k zakoupení v sítích Eventim, Ticketpro a Ticketportal za 850,- Kč + poplatky.

Více info na:
www.qotsa.com
www.facebook.com/qotsa
www.twitter.com/qotsa
www.brodydalle.com
www.facebook.com/brodydalle
www.rekordsrekords.com
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion
www.forumkarlin.cz
www.facebook.com/forumkarlin

Dodal: Michal Rejzek
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 21. 3. 2014 10:00
Chovancová, Michaela. 2014. Brody Dalle přijede do Prahy jako host Queens of the Stone Age. Vychytané.cz. [Online] 21. 3. 2014. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7581. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Brody-Dalle-prijede-do-Prahy-jako-host-Queens-of-the-Stone-Age
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.062s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.229.119.176
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 22:12