Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kočičky a Pejskové přijedou do Prahy

CATZ ‘N DOGZ (3 Channels) konečně zahrají v Čechách. A to hned na jaře 7. května na warehouse párty KOM!KS. Přinášíme vám krátké představení a jejich Essential Mix, který namíchali pro BBC Radio 1.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
KOM!KS feat. CATZ 'N DOGZ /art exhibition & warehouse party/
středa 7. května 2014 21:00
(konec +- čtvrtek 8. května 2014 04:00)
Praha
Praha (CZ)
Catz ‘n Dogz neboli Greg and Voitek aka 3 Channels je duo, které nemusíme dlouze představovat. Byla by ale škoda nezmínit alespoň pár bodů jejich rozmanité kariéry. Vše začalo v roce 2003, kdy Greg & Voitek rozjíždí svou první rezidentní noc ve Štětíně v Polsku. Tuto noc pojmenují 3 Channels a zanedlouho začínají pod tímto jménem produkovat i své vlastní skladby. Všímají si jich labely jako Poker Flat, Trapez a Crosstown Rebels a Greg s Voitekem tak vydávají jejich první vinyly.Velky skok přisel s jejich neoficiálním remixem na Claude Von Strokův hit Who Is Afraid Of Detroit, který Claude někde náhodou slyšel, zamiloval si ho a rozhodl se ho vydat na jeho labelu Dirty Bird. 3 Channels remix na Who Is Afraid Of Detroit vyšel na speciálním ‚one-sided‘ vinylu a brzo se z něj stala sběratelská rarita. To už se ale píše rok 2008 a z 3 Channels se stávají Catz n Dogz a upisují se právě na label Dirty Bird. Zanedlouho vydávají své debutové LP ‚Stars of Zoo‘, které si získává posluchače po celém světě a Catz n Dogz se stávají vyhledávaným Djským duem a live actem. Tento hudební vývoj si žádal již jediné – založení vlastního labelu. To na sebe nenechalo dlouho čekat a v roce 2010 se rodí Pets records. Jeden z prvních singlů na Pets byl neskromně hit a odstartoval éru bass music - vydali totiž prvni release producentovi Eats Everything - ‚Entrance Song‘. Pote následovali tracky a remixy od lidi jako KINK, Justin Martin, A1 Bassline, Axel Boman, Till Von Sein, Adam Port, Tom Demac...

Nyní hrají Greg a Vojtek po celém světě a na jejich rezidentní mejdany můžeme zajit například do Berlínského klubu Watergate na SONAR a do Sankeys na Ibize.

Z posledních úspěchů zmíníme už jen zařazení do top 100 djů/producentů na Resident Advisor, kompilovaní legendárního Body Language CD pro label Get Physical a namixovaní ještě legendárnějšího mixu pro BBC Radio 1 – Essential Mix.

Jo a kluci také připravují nový ‚vinyl only‘ label, takže je v příštích letech pozorně sledujte a hlavně si nenechte si ujít jejich vystoupení v Praze!

Facebook event http://www.facebook.com/events/819140484767713/?fref=ts
RA event http://www.residentadvisor.net/event.aspx?577718

Dodal: Michal Růžička
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 21. 3. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. Kočičky a Pejskové přijedou do Prahy. Vychytané.cz. [Online] 21. 3. 2014. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7577. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kocicky-a-Pejskove-prijedou-do-Prahy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.155s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 07:17