Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Orionovo Noční vidění ve třech různých obalech

Do vydání Orionovy nové desky Noční vidění zbývají necelé dva týdny. Třetí sólová deska rappera skupiny PSH vyjde přesně 1. dubna na značce BiggBoss. Už nyní je v předprodeji na Hithit.cz.
Přidat na Facebook
Album, na kterém se objeví kromě známých hráčů jako DJ Wich, Mike Trafik nebo James Cole řada dosud neznámých jmen, bude možné koupit ve třech různých obalech od grafika Jakuba Straky.

„Obal na album dělal Ostravák žijící v Amsterodamu Jakub Straka. Zprvu jsme chtěli obal udělat potištěný jen stříbrnou barvou, takže každý, kdo by ho držel v ruce, by se v něm viděl, ale to by přineslo problém v propagaci desky, tak jsme vymysleli jiný řešení. Tři varianty? Proč ne. Ty obaly si jsou podobný, každej si může vybrat tu verzi, která se mu nejvíc líbí a je to i sběratelská věc. Navíc si myslim, že to nikdo ještě neudělal,“ říká Orion.Album je už nyní v předprodeji na portále Hithit.cz za 150 korun v elektronické verzi, za 250 korun na podepsaném CD, za 290 korun se vstupem na křest,za 450 korun s tričkem podle vlastího výběru nebo za 550 CD se sběratelským vinylem. Více o projektu na Hithit.cz najdete zde https://www.hithit.com/cs/project/410/orion-vydava-novou-desku

Release party Orionova Nočního vidění bude 1. dubna v pražském klubu Groove, křest se uskuteční o pár týdnů později v Lucerna Music Baru. Deska vzniká v produkci Mike Trafika ve studiu Star Works.

www.biggboss.cz

Dodal: Pavel Eichler
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 20. 3. 2014 13:00
Chovancová, Michaela. 2014. Orionovo Noční vidění ve třech různých obalech. Vychytané.cz. [Online] 20. 3. 2014. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7574. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Orionovo-Nocni-videni-ve-trech-ruznych-obalech
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.08s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 03:10